Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az ezüst karikagyűrű jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ezüst karikagyűrű jobban karcolódik, mint az arany?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 23:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem ezüst jeggyűrűm van. Valóban elég könnyen oxidálódik, termálfürdő után pl totál fekete volt. Viszont mivel én rengetegszer mosok kezet fertőtlenítős meg alkoholos cuccokkal a munkahelyemen, ezért alapvetően szinte mindig ragyog az ezüst gyűrűm, míg a páromé nem olyan fényes már, mert ő nem találkozik olyan vegyszerekkel, mint én. Az ezüstgyűrűt takarításkor is le kell venni, vannak olyan súrolószerek, illetve a hipótartalú szerek, mint a domestos, stb, amiktől szintén nagyon tud feketedni a gyűrű.


Nekem van otthon egy ezüst pucoló kendőm, az is nagyon jó rá, de a legjobb, ha az ember leveszi uszoda, takarítás, termálvíz előtt.


Erősen karcolódik, ez is igaz. Bár még nincs aranygyűrűnk, azt az esküvőnk után fogjuk hordani, de úgy látom, hogy mások aranygyűrűjéhez képest már most karcosabbak a mi gyűrűink.

2013. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!