Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Téged hogyan jegyeztek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged hogyan jegyeztek el?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ementünk együtt gyürüt nézni,meg kellett rendelni mert nem volt méret nekem,mikor kész lett telefonáltak,és elmentünk érte, miután elhagytuk az üzletet,az utcán ismét megkért a párom,és felhuztuk a gyürüt,kb ennyi,nagyon boldog voltam,aztán pár nap mulva tartottunk egy kis eljegyzési vacsit a szüleinkel.
2012. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérte a kezemet séta közben. Igent mondtam neki. A szüleinknek is bejelentettük. Megvettük a karikagyűrűket és

egy ebédet készítettek a szüleim,és ott húztuk fel a gyűrűket. Az ebéden a párom szülei voltak még ott. Kaptam tőle egy kísérőgyűrűt,tőlem pedig a párom kapott egy pecsétgyűrűt. Fél év múlva összeházasodtunk.

2012. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bekötött szemmel beültetett egy taxiba, amivel a Városligeti tóhoz mentünk. Ott beültünk egy csónakba, és végül egy vadászbotban vásárolt, a tavon lebegő élethű műkacsa nyakába kötve láttam meg a gyűrűmet. Imádnivaló volt 
2012. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Valentin napon hazajött a párom, én semmit sem sejtve vártam. Elém állt 3 szál vörös rózsával és utána mondta, hogy van még egy ajándéka, amit szívből ad. Összecsukta a két tenyerét, amire én azt hittem, hogy azzal viccel, hogy kisbéka fog kiugrani onnan, mert ezzel szokott hülyülni, mivel tudja, hogy utálom a békákat. De kinyitotta, és egy köves gyűrű volt benne. Tátva maradt a szám, aztán mikor megkérdezte, hogy "leszel-e a feleségem?", már sírva borultam a nyakába, persze a boldogságtól. :) Alig tudtam kimondani az igent. 3 és fél éve vagyunk együtt, holnap esküvő!!!
2012. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Harmadik évfordulón kérte meg a kezem egy kis köves gyűrűvel szex közben :)
2012. júl. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Egy hosszú hétvégére utaztunk Angliába-Walesbe a barátommal (aki azóta már a férjem) és a húgommal. A barátom Cardiffban folyton mondogatta, hogy nézzük meg várat, a húgom meg mindig más programot javasolt helyette, mondván, hogy őt nem érdekli. A 3. napon, az utazás végén Bristolban már épp készültünk a reptérre, amikor kitaláltam, hogy csináljunk még képeket az egyik szép hídon, ami jó háttérként szolgálhat. A húgom eltávolodott pár méterre a fényképezőgéppel, amikor a barátom hirtelen elém térdelt és elővett egy szép kis dobozt a zsebéből. Volt nagy meglepetés részemről és a húgom részéről is! Így alakult, hogy fényképek is készültek erről a pillanatról, holott nem is volt megrendezve... A barátom utána mesélte el, hogy az egész utazás alatt a zsebében hurcolta a gyűrűt, várva a megfelelő romantikus pillanatot, amit a húgom - tudtán kívül - többször is elrontott azzal, hogy nem volt hajlandó bemenni a vár kertjébe. :) A húgom meg azon bosszankodott, hogy miért nem avatta be a tervébe, mert akkor persze segített volna romantikus helyszínt találni... De így volt jó, mert így egyikőnk sem sejtett semmit! :)
2012. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Most péntek 13-án kérte meg a kezem egy fesztiválon éjjel. Egyszer csak félrehívott, hogy komolyan akar velem beszélni és megkérdezte.Nem éppen a legszokványosabb, legromantikusabb, de hozzánk pont illik:) Az esküvőt is péntek 13-ára fogjuk időzíteni:)
2012. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!