Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szeretném megkérni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megkérni a barátnőm kezét, hogy tegyem?

Figyelt kérdés
Most 4 éve vagyunk együtt, ő 21 éves, én 22. Februárban lesz 1 éve, hogy összeköltöztünk, és ezen az évfordulón szeretném eljegyezni. Ő igen romantikus típus, én viszont nem. Segítenétek?
2011. jan. 6. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
megnézel egy romantikus filmet és még a szöveget is megkapod hozzá
2011. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Küldesz egy virágcsokrot és beleteszel egy mennyasszony-vőlegényes szobrocskát vagy egy szerencsesütibe teszed és amikor eszed,akkor észreveszi
2011. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz főzni, akkor mire hazaér, te szépen megterített asztallal, gyertyafénnyel és vacsival várd. Aztán vacsi vége fele térdelj le és rajta :D
2011. jan. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vidd el oda ahol megismerkedtetek...vagy biztos van valami amit nagyon szeretne átélni (mondjuk romantikus vacsora egy jobb étteremben) és ott kérd meg a kezét.

Én ilyesminek biztos örülnék :)

Annak viszont személy szerint nem, ha a kajámba rakna valaki mondjuk egy gyűrűt :S

2011. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

én igy képzelem el a saját eéjegyzésem: titokban foglal helyet egy szép étteremben, értem jön, és elvisz... vacsi közben beszélgetünk errőé arról, aztán a desszert előtt pedig komolyra forditja a szot, és szépen elmondja a mondanivalóját, és oda adja a gyűrűt! amiben persze ott van az övé is.

nah és persze egy szép csokor rozsa az asztalon (L)

dejo lenne ha már mi is itt tartanánk...

2011. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valentin napon pont jó lenne.
2011. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el egy szép szállodába vacsizni.Meglepetés legyen az egész csak annyit mondj neki,hogy legyen csinos.

A vacsi alatt megkéred a kezét és a következö meglepetés,hogy egy gyönyörü szobában éjszakáztok.Vörös rózsa szírmok az ágyon...

2011. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy intézném a helyedben,hogy ne legyen feltünő,hanem tényleg meglepetés legyen.Tehát ha soha nem vitted még 4 év alatt éterembe,akkor ne vidd őt oda,mert gyanítani fogja,hogy készülsz valamire.Vagy az,hogy nem árulod el neki,hogy hova viszed,csak annyit hogy legyen csinos,ez is elég gyanús.Ha vacsizni vinnéd étterembe,akkor kerek perec mond meg neki miért.Például:(előtte egy nappal) Épp holnap lesz egy éve,hogy összeköltüztünk,lenne kedved beülni valahova vacsizni? Vagy ilyesmi.Nem kell nagy magyarázkodás mert az is feltűnő.A lényeg,hogy ne kelts gyanút.
2011. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Én biztosan valami olyan módot választanék, ami személyes és kettőnk számára jelent valamit, és szerintem ez a legromantikusabb is. Most őszintén egy étterembe elvinni és megkérni nem túl kreatív. Szóval elviheted vacsorázni, csak tényleg ahogy írták előtte, menjetek olyan helyre, ahol vagy megismerkedtetek, vagy ami bármelyikőtöknek sokat jelent, közös emlék fűződik hozzá ilyesmiket. És amikor ott vagytok mondasz valami szépet, hogy mennyire szereted, letérdelsz és megkéred.:) Én valami ilyesminek nagyon örülnék.:)
2011. jan. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Ez a romantikus szó egy nagy... De utálom.

A romantika egy stílusirányzat.

Írod, ketten egy fedél alatt vagytok 1 éve, 22 évesen felnőttként élsz, nem hiszem el, hogy nem tudod, mit kell tenni. Elviszed valamilyen puccos étterembe vacsorázni, letérdelsz előtte, elmondod, mennyire szereted és szép szavakkal megkéred a kezét.

2011. jan. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!