Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek melyik a jobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Ha egy jelesebb napon/ünnepen történik meg a lánykérés vagy ha spontán egy sima hétköznap? Ha valami ünnep közeledik szerintem esélyes,hogy megsejtheti,nem?

De végülis mégis csak egy ünnep alkalmával szebb.

Ti mit gondoltok?


2010. nov. 10. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
váratlanul hétköznap
2010. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyaraláskor. :) Vagy mindegy, de ne otthon, legalábbis szerintem. De egy ilyen esemény úgyis ünnepet csinál még az átlagos hétköznapból is. :)
2010. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Egyértelműen hétköznap. Ez nem egy amolyan "mellesleg megkérem a kezed" dolog kell hogy legyen szerintem.

Én azt nem értettem soha, amikor a fickó a lány születésnapján kérte meg a kezét. Mintha ez egy szülinapi ajándék lenne.

2010. nov. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Véleményem szerint azért nem jó ünnepkor mert akkor egybeolvad a lánykérés az ünneppel és így vagy az ünnep vagy a lánykérés emléke lesz kevésbé emlékezetes.
2010. nov. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem is egy átlagos napon ;)
2010. nov. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hétköznap.

például hazaérsz és épp bennt van de te nemakarsz bejönni hanem azt mondod hogy jöjjön ki őő és akkor hirtelen letérdelsz és hopp a gyúrú (:

2010. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tökmindegy. Nekem tetszik a születésnaos dolog is, de pl. az is, ha az évfordulótokon kéred meg a kezét. Az valahol ünnep is és nem is.
2010. nov. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
hétköznap. ma én is gondolkodtam, hogy örülnék neki, és eszembe jutott, hogy mivel ő később ér haza mint én, (én már alszom), annak is nagyon örülnék, ha befeküdne mellém, és az ujjamra húzna egy gyűrűt minden szó nélkül:) én nekem most ez tetszik a legjobban:)
2010. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!