Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek 19 évesen korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 19 évesen korai hosszabb távra tervezni?

Figyelt kérdés
A Barátom 21 éves, fél éve vagyunk együtt. Úgy érzem, megtaláltam életem párját. Igaz, nekem Ő az első komoly kapcsolatom, eddig csak ilyen 'diákszerelmeim' voltak. De ez most más... Ő számomra lételem. Szerintetek korai ebben a korban hosszú távra tervezni egy kapcsolatot?
2010. aug. 12. 17:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%

Nem korai! legalábbis szerintem!!!

én lassan egy éve költöztem össze a barátommal,azelött csak pár hónapja ismertük egymást.

ha együtt laktok,akkor sokkal jobban megismeritek egymás igazi énjét,és akkor jössz rá igazán hogy tényleg Ő az aki mellett élni szeretnél. én 19vagyok,a barátom 30. Mi nagyon jól elvagyunk! minden jót kivánok nektek!

2010. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ne tervezz. Csak élvezd, hogy van.
2010. aug. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

Szerintem nem korai, ha mindketten úgy érzitek, hogy megtaláltátok az igazit.:)

Én és a párom ma vagyunk együtt 1 éve. Ő a mindenem, és nemrég megkérte a kezem.:) Igent mondtam, összeköltözünk és nem fogom megbánni. :)

19/L

2010. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
Mi két és fél éve vagyunk együtt Ő 20éves múlt én 19múltam. Mi is tervezünk idén befejezem az iskolát. Aztán ha munkát találok (ő dolgozik) akkor szeretnénk összeköltözni. Eljegyzésről is volt már szó. Aztán persze minden megy majd magától. Nem erőltetünk semmit de ha úgy hozzák az évek akkor házasság, gyerekek. Ezt nem lehet tudni. De nem ijedünk meg az ilyesmitől. :)
2010. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

17éves vagyok 16évesen jöttem össze akkori baátommal, muszájbol végelett sokáig nemis láttam de most megint 1másra találtunk szerencsére és most miis tervezgetjük h milegyen mert nembirjuk 1más nélkül.. hónapokis nem találkoztunk és azalatt végig csak szenvedtünk szoval mi már tervezzük h milegyen főleg távolság miatt... ha család benne lenne akkor még albérlet is szóbajöhetne de nemtudom, félek a csalódástol szal terevezni ovatosba tervezek de nagyon remélem h jovége lesz mert nemakarom elvesziteni (már "laktunk" együtt régebben kb 1hónapot csak suli miatt végén ritkán találkoztunk)

szal annyi a lényeg h nyugodtan tervezz hosszu távra, ne érdekeljen más véleménye csak az amit te meg a párod éreztek :)

2011. júl. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem korai :) Én 20 évesen jöttem össze mostani párommal, már 1 éve együtt élünk. Ez az éld ki magad meg egy nagy tehéntúró, attól hogy párod van még bulizhatsz, szórakozhatsz. Annyi, hogy nem ribanckodsz.
2011. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Én 16 a párom 17 volt mikor összejöttünk (én majndem 17 Ő majdnem 18)

Azóta eltelt 4 év, ebből 2 év távkapcsolat. Most is együtt vagyunk ez még nem az "örökké" de azért jó úton vagyunk. Ha minden jól sikerül jövőben összeköltözünk. szóval van esély, hogy nektek is örökre tartson, szerintem:D

21-L

2011. aug. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai.Én 18 voltam amikor megismertem a párom.tíz éve együtt vagyunk,most vagyok 28.első perctől éreztük,hogy megtaláltuk egymásban az igazit.Van két kisfiunk is.Tíz év eltelt,de ugyanúgy szeretjük egymást mint az elején,sőt talán még jobban.
2011. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Korai csak most nem látsz a rózsaszín ködről.
2011. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Úgy mondod,mintha egy 14 évesnek mondanád...19 évesen miért ne tervezhetne egy komoly gondolkodású lány hosszú távra?Miért kellene úgy élnie ennyi idősen,hogy hetente váltogassa a barátait?Nekem van olyan ismerősöm,akik 15 éves korukban jöttek össze,most 30 évesek és még mindig együtt vannak.Én is 18 évesen jöttem össze a férjemmel.Nem mindenki az a hetente váltogatós fajta,nem minden csak fehér vagy fekete lehet..Igen meg lehet találni ennyi idősen is a párunkat,akivel hosszú távra tervezhetünk.Nem csak a rózsaszín köd létezik,hanem vannak valódi,szerelemre és szeretetre épülő kapcsolatok is..

2011. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!