Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerb, horvát, szlovák pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerb, horvát, szlovák pasik milyenek?

Figyelt kérdés

Tudom, nem lehet általánosítani.

De ha valakinek van tapasztalata, vagy hallomásból tud konkrétumokat mondani, azt megköszönném.


2019. jún. 10. 22:00
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
szerbek-horvátok mint a romák, a szlovákok meg fél romák.
2019. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem válaszolnak...ki kell probalnod :P (egy szlovák pasi)
2019. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Egy volt (idősebb, azóta elvált) kolléganőm szerinte VEREKEDŐSEK, mindenért nagyon gyorsan eljár a kezük. Egyik volt osztálytársnőm nyírta fodrászként Magda Marinko haját, amíg utóbbit el nem kapták. Annak alapján, amit ő mesélt: nagyon közvetlenek, rendkívül könnyen haverkodósak. Saját személyes tapasztalatom introvertáltként: kissé képembe mászósak, nekem az már kényelmetlen.
2019. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Ja, és ami a balkáni standard: hímsoviniszták, mint az állat, de ez az elején nem feltűnő, csak amíg közelebbi kapcsolatba nem kerül velük a nő, utána mutatják ki a foguk fehérjét.
2019. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Olyan, mint a horvát gyerek. Lóg az inge, lóg a taknya.
2019. jún. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerbek,horvátok gondolom temperamentumosabbak (pl balkáni háború)

Szlovákok nyugodtabbak,sokáig együtt is éltek a magyarokkal.

Én részben szlovák vagyok,nem hiszem hogy olyan nagy különbség lenne a 2 nép közt

2019. jún. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
#3-as és #4-es voltam: amit írtam, KIZÁRÓLAG a szerbekre vonatkozik. Elnézést.
2019. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerb párom van, ő itt született, itt is él Magyarországon, de tartják a szerb hagyományokat, beszéli a szerb nyelvet. Amit általánosságban el tudok róluk mondani, hogy irtó hangosan beszélnek (olyan olaszosan, szerbül ötször hangosabban, mint magyarul), általában eléggé temperamentumosak, hirtelenharagúak. Nem félnek vitatkozni, veszekedni, kiállni a saját igazukért, és mindannyian elég büszkék. A páromnak egyébként birkatürelme van, velem egyáltalán nem agresszív, sosem emelne rám kezet, de tudom, hogy nem fél(ne) behúzni valamelyik ügyfelének, ha csúnyán átverné és/vagy megrövidítené anyagilag. Egyébként egyáltalán nem hímsoviniszta, egyenlő félként kezel, szeret és tisztel. Ő konkrétan hűséges típus, de pl. az öccse az az igazi legyet is röptében típus.

A horvátok meg lényegében szerbek (ugyanazt a nyelvet is beszélik ugye, csak a szerbek cirill, a horvátok latin betűkkel írnak), csak a horvátok római katolikusok, a szerbek pedig ortodoxok. Nem látok a személyiségükben sem sok különbséget.

2019. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%

Ismertem szerb fiut. Magyarorszagon tanul. Eloszor nagyon aranyos volt es jofej. Aztan eroszakos lett es durva. A mai napig zaklat,nem erti meg,h nem tesz jot neki,ha talalkozikvelem vagy forditva.

Tul tolakodo. Odaallt es elolvasta,milyen uzenetet kaptam. Ra kellett szolnom,h ezt nem illik. Borzalmas volt.

L/24

2019. jún. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerek személyesen. De nekem elsőre Garga Pitics ugrott be, hogy olyasmik lehetnek :D
2019. jún. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!