Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, ti miben vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miben vagytok otthon ilyenkor a téli estéken? Imadok púderkodni de nem akarom hogy a párom hozzászokjon a látványhoz.

Figyelt kérdés
Szóval 11 hónapja élünk együtt. Én állandóan pucér lennék itthon, ha tehetném. Eddig ez rendben is volt, de párom minap emlékeztetett rá hogy szeretne néha ő levetkőztetni, kicsomagolni egy egy összebújós tvzes közben. A szexi ruciktól már feláll a szőr a hátamon, kényelmetlenek és unom őket. Meg szerintem túl sok is minden nap vagy pucérnak vagy szexi rucisnak (áttetsző hálóing stb) lenni. Mit javasolnátok?
2019. jan. 4. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%
Én ilyenkor gyakran érzem azt,hogy Te és a hozzád hasonló kérdezők pusztán szeretnének meglebegtetni egy kis részletet a valós vagy képzelt kapcsolatukról.És azt is,hogy kb. senkinek nincsenek barátai akiknek az ilyen egyszerű kérdéseket felteszik.
2019. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Ha 27-28 fok helyett (amiben ugye lehet pucérkodni) csak normális 21-22 fok lenne, akkor telente megspórolnátok egy extrás belföldi wellnesshétvége árát!!!


Akkor lenne miből kicsomagolni is 🙂

2019. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Pont erre gondoltam mennyi penz ugy futeni hogy pucer jol erezzem magam !!

Es mekkora kornyezetszennyezes es pocsekolas

Telen 19 c nappal 14 ejjel

Melegito es polo

Ejjel meztelenul alszunk

2019. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Melegítőben és pólóban vagyok nappal, este cicanadrágban és pólóban alszom.
2019. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!