Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatok hogy néz ki a bevásárl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok hogy néz ki a bevásárlás? Együtt, külön?

Figyelt kérdés

Ha egyedül megyek, 10 perc alatt végzek, ha a párommal együtt megyünk, akkor ötször annyi időbe tart és legalább háromszor annyiba kerül (ennek ellenére persze örülök, ha velem jön, addig is együtt vagyunk)


Nálatok ki jár bevásárolni? Hogy oldjátok meg?


2018. dec. 29. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kis hétköznapi “elfogyott a tejföl meg a sajt”-ra csak lesétálok a gyerekekkel napjözben a helyi kisboltba. Normál, nagy, havi bevásárlás együtt történik. 😊
2018. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

(ez is olyan kérdés lesz, mint a tegnapi együtt/külön főzős, hogy bármit válaszol az ember jól lepontozzák?)



Együtt járunk vásárolni általában, de egyikünknek sem fáj, a nem jön össze együtt. Nem vettem észre, hogy számottevően változik a kosár összetétele.

2018. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lepontozni senkit, csak fel, ha a kérdésre válaszol. A többiért meg értelemszerűen nem vállalom a felelősséget, elvégre nem csak a kérdezők pontozhatnak, hanem mindenki.
2018. dec. 29. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehetőleg külön. Külön, akkor páromnak úgy 5-10-be kerül.

Én megyek egyedül, az 10-20 ezer között van.

Együtt megyünk, az 30-60 között van. Na és igen, együtt 2-5 óra. Egyedül, 1 óra.

2018. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1-2 dologért kell elszaladni akkor az megy aki jobban ráér vagy akinek útba esik. De nálunk a nagybevásárlás is randinak minősül. Persze, többet költünk meg akkor már beülünk enni, meg végig járjuk az összes boltot de pont ez a lényege. Ilyesmin nem fogok spórolni. Nálunk az evés szent állat szóval ha megvesszük a fél boltot az se érdekel, legalább lesz otthon finom kaja. Meg mindig olyankor jönnek a jó ötletek, hogy mit kéne főzni. Szóval eljárkálunk, elhülyéskedünk, randizunk egyet. Így sem érzem azt, hogy bármi fölöslegesre költenénk. De 5-10 ezer forintokon nem fogok problémázni.
2018. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

exemmel mindig szenvedős volt, mert ő gyűlölt vásárolni, mindig nyűgös volt és ideges a tömegen, sorbaálláson. én imádok élelmiszert vásárolni és ha egyedül megyek, órákig elbámészkodok, egyik kedvenc időtöltésem, de együttélve hétvégén evidens volt együtt menni, cipekedés miatt is (egyedül nem bírtam volna) bár sokszor volt belőle feszültség sajnos. sokszor én intéztem el hazafelé a vásárlást, mert nekem élvezet, neki meg kín volt. sajnáltam mondjuk, mert klassz közös program tud lenni az együtt vásárlás, ahogy az előző válaszolók is írták...


26n

2018. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Èn rühellek vàsàrolni de nagyon. Szóval a férjem szokott, én meg főzök kettőnkre:) Mindkettőnknek ez a felàllàs tökéletes. Neki hazafelé amúgy is útba esik a vonatàllomàsról mert alapjàraton munka utàn ugrik be és intézi. Csak azt hozza BPről kis kitérövel amit itt nàlunk a vàros teszkójàban vagy a kisboltban nem lehet kapni. Pesten sokmindenből nagyobb a kínàlat, plusz neki van türelme nézni az àrakat, én megőrülnék tőle...Kotyvasztani sokkal jobban szeretek a konyhàban, ő meg azt utàlja, nem is nagyon menne neki. Csak megenni imàdja amit csinàlok:)
2018. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is randiféle, összekötve mindenfélével sokszor kb ott állítom össze a hetimenüt. Elõször utált s én is vásárolni de most már õ nyaggat mikor megyünk.

Holnap egyedül megy délelött de elõre utálja így. Én meg kicsit szkeptikus vagyok mit fog elfelejteni 😁

2019. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Eleinte egyutt mentunk de olyan rossz a beosztasunk hogy sokszor en dolgozok mikor o otthon van vagy o dolgozik mikor en vagyok otthon.

Ugy hogy az vasarol be aki epp raer.

2019. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!