Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mindennap használok tisztasági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennap használok tisztasági betét mert nagyon sok a folyásom. Fiúk titeket nem zavar ha rámásztok a barátnőtökre és a bugyijába meg tisztasági betét van?

Figyelt kérdés
Én tegnap azért utasítottam el a barátom. Olyan hirtelem mászott rám nem engedett sehova h kivegyem. 2 hónapja lakunk egyutt. 23 évesek vagyunk
2018. febr. 23. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%

Van, akinek természetesen magától több jön.


Én nem tudom, miért esküszik mindenki a betétre, az enyémet nem szívja fel, mivel nem vízszerű. Pont olyan undorító nyálkás marad, mint menstruációkor betétnél, órákat pálok benne alul, szerintem visszataszító az egész, sőt, az illata is kellemetlen lesz.


Ha nagyon necces,én is felrakok egy minitampont, vagy pedig hagyom, hogy megoldja a légáteresztő pamutbugyi a dolgot.


A betét az egyik legundorítóbb dolog, amit kitaláltak, menstruációkor sem használom szívesen, mindenfelé szétken mindent, elmozdul a bugyival, nem egyenletesen telik meg, így mindig ellenőrizgetni kell és borzasztó kellemetlen érzés, melegben pedig egyenesen elviselhetetlen.


Viszont ilyenért nem utasítanám vissza a barátom. En a helyedben letérdeltem volna az ágy széléhez, megleptem volna egy kis orállal, miközben a szabad kezemmel észrevétlenül kiszedem a betétet, bedobom az ágy alá, szex után pedig feltakarítok utána és kidobom.

2018. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
9%
Menj el orvoshoz azért.
2018. febr. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
93%

Elgondolkodtam kik írhatják a primitív válaszokat.

1 pasik

2 magukra nem adó nők

Nekem is van folyásom ahogy minden normális nőnek és ezt nem úgy kell értelmezni, hogy nap mint nap fél liter kifolyik belőlem.. Én is használok betétet higiénia okokból és komfortérzet miatt. Csak javasolni tudom, nézzetek utána mi a különbség az egészségügyi és tisztasági betét között! ;)

Mikor együtt laktam a barátommal ő tudott mindenről és egyáltalán nem zavarta. Az már cikibb volt, mikor a munkahelyemen ajándékba kaptunk 3 dobozt és még a kollégáim is adtak nekem párat.. :DD Felnőttek vagytok, szerintem ennek nem kell tabunak lennie egy-egy beszélgetés során. Ha meg úgy érzed nem akarod az orrára kötni találj ki valamit pl hogy nagyon kell pisilned..

2018. febr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
61%

Itt azért látom páran gondban vannak a higéniával, meg a hüvely biológiájával... A folyás bizonyos mértékig normális, sőt ez egyénenként változó hogy kinek mennyi.

A betétben nem levegőzik, bepálik, nekem sokkal rosszabb ha teszek be, akkor már inkább a bugyi legyen oda, vagy ha több a szokásosnál akkor rakok be wc papírt több rétegben. Menszeszkor is itthonra sima vattát használok, inkább ragadjon mindenhova, minthogy berohadjak. A tampon sem túl egészséges, főleg hogy folyáskor használni?! Egyáltalán tudjátok mi az? A hüvely természetes tisztulása, vagyis annak ki kell jönni. Tetszik nem tetszik, mi nők ilyenek vagyunk. Szex előtt nyilván illik megmosdani, bár az agyontisztított punci sem jó, mert borul(hat) a hüvely természetes védőflórája. Az orvosok szerint az intimkendők sem jók, sőt sokak szerint az intimmosakodók sem. Tény hogy azután nekem is napokig sokkal rosszabb, így nem is használok, de ez nyilván egyéni.


Ha neked a pasidat ez zavarja hogy betétezel, akkor váratlan helyzetben lelehet úgy venni a bugyit hogy ne lássa mi van benne... Jobb mint visszautasítani :)

2018. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

2#, ??? Még átlag folyással is van, hogy 1-2 perc miatt egy napban annyi termelődik, hogy kelljen hozzá. Átlagnál többel, ilyen pillanatok nélkül egy egész nap alatt, teeeljesen normális.


Most ez komoly, kérdező. Kérlek..., nőj fel. Magadért, a te boldogságodért kérem. Csak személyiség számít. Néha gondolj bele a másik nézőpontjába. Képzeld el, te vagy ő..., vagy akárki, aki nem tisztasági betét fóbiás. Szerinted zavara?? O.o

Mintha valami ruhadarabra kérdeznél rá. Pontosan olyan.

2018. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14%

13#, ....


Kérdező.., ne találj ki semmit se. Beszéld meg vele, mintha elmúltál volna 3 éves.

Nem lesz nehéz, mert azóta van 20 évplusz gyakorlatod a beszédben, "kommunikáció"ban. Akármi is, légy őszinte, hidd el, az akarsz lenni, nem akarsz olyannal lenni, SEHOGY SE, akivel nem lehetsz teljesen nyílt.

2018. febr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%
Én is használok (nem, nem vagyok beteg!!!! Azért tényleg röhej, szánalmas vagy inkább szomorú, hogy milyen válaszok érkeztek, hihetetlen, hogy néhányan ennyire tudatlanok), de nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Először én sem tudtam, hogy mit csináljak vele és nekem is fura volt, de rájöttem, hogy felesleges ilyeneken problémázni. Ha lehet, akkor előtte kiveszem, de sokszor nem úgy jön ki a dolog, olyankor ugyanúgy történik minden, mintha ott sem lenne. Senki nem azt figyeli, nem zavar semmiben stb., úgyhogy abszolút nincsen jelentősége. Nem hinném, hogy ez bárkit is zavarna.
2018. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

Jó ég, az komoly, hogy menzeszen kívül is használtok tampont? Alapból kockázatosabb, mint a betét. Kiszárítja a hüvelyt, felborítja a normális ph-ját, az egészséges baktériumflórát. Pont még nagyobb kárt okoztok vele, mondhatni olaj a tűzre.

Mint írta valaki, a folyás természetes dolog, hüvelyed tisztulása. Ha annyira sok, hogy átázik a bugyid, akkor menj el orvoshoz...

2018. febr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál azt mondta normális:)
2018. febr. 23. 20:03
 20/22 anonim ***** válasza:
92%

Tampont használni, amikor nincs is meg? Hát az jó.

Mondjuk én rühellem, meg nem is használhatom, méhszájseb miatt. Meg rosszul leszek tőle, nem tudom miért. De, ha használhatnék is, akkor se tenném.

Normális, persze, nekem is van, a barátomat nem zavarja, se az, hogy betétet rakok be.

Kérdezz rá egyszerűen, nyíltsn. Felnőtt férfi, meg fog vele bírkózni.

2018. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!