Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mivel foglakozik a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel foglakozik a férjem?

Figyelt kérdés
Öt éve élünk házasságban a férjemmel örökölt nagy családi házban, két gyermekkel vett el, nem kell dolgozzak mellette, mindenünk megvan, de soha nem tudtam mivel foglalkozik a férjem és nem is érdekelt, mindég adott amennyire szükség volt, de most egyre jobban kíváncsi vagyok, barátnőim is kérdezgetik, és hiába kérdezem mindég visszavág, hogy mindenem megvan elégedjek meg vele, vajon meddig mehet ez, féltem a megszerzett biztonságomat
2017. dec. 28. 14:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Mondd, hogy ez csak kamu...
2017. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha azt mondja, hogy lopni jár, akkor mit csinálsz? Csak kérdem, mert mondtad, hogy féltem a biztonságodat.

31/f

2017. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzámenték anélkül, hogy tudnád mivel keresi a kenyerét, akkor most minek firtatod? Nem is hiszem el, hogy van ilyen..
2017. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

a "megszervezett" biztonságod kb semmi

pénzed nincs

lakásod nincs

mehetsz a híd alá, ha sokat kérdezel

2017. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Tudod, két gyermekkel nem ugrálhattam, örültem, hogy reám talált a "JÓ SZERENCSE" és nagyon örültem hogy biztonságban, jólétben nevelhetem a gyermekeimet mint ahogyan mindég is akartam, de most egyre kíváncsibb vagyok és egyre nyugtalanabb feszültebb is
2017. dec. 28. 14:28
 6/20 anonim ***** válasza:
85%

Durva, hogy így összekötötted vele az életed, ettől csak az durvább, hogy a gyerekeidet kitetted ennek.


Megvan mindened, nem kell dolgoznod, tök jó.Csak ha majd egyszer kirak vagy éjjel rádtörik az ajtót a rendőrök akkor mi lesz?


Remélem kamu kérdés és szó sincs gyerekekről.

2017. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

6os vagyok....tudod én is egyedül neveltem a két gyerekem, de nagyon komolyan megválogattam kit engedjek a közelükbe.

A pénz nem minden.

Dolgozni kell.Szerintem sürgősen keress munkát, hogy ha bármi beüt tudj lépni.

2017. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, tök mindegy, hány gyereked van, az ismerkedési fázisban azért illik érdeklődni egymás felől, beleértve a munkát is. Azért vicces, hogy még neked áll feljebb. :D
2017. dec. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen naiv hülye liba vagy... nem a gyerekekkel kell takarozni, neked csak kényelmes hogy mindened megvan nulla meloval ;)
2017. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
bűnöző mi más lenne
2017. dec. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!