Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez a furcsa viselkedés (férfin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a furcsa viselkedés (férfinél) mennyire lehet probléma egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha "egyszerűen nem jön ki" az emberekkel? A saját szavait idézve. Tehát nem igazán szeret idegenekkel ismerkedni, zsúfolt sok emberrel teli helyeket és csak akkor kommunikál általában ha muszáj? Egyébként mindenben tökéletes lenne, például jól is néz ki, sportos, nagyon okos és tájékozott, anyagilag és nagyon sikeres (ennek ellenére) és jólelkű, jóindulatú ember. Nem is értem. De nem úgy, hogy nem mer emberek közé menni mert például jár terembe edzeni de ott sem szól senkihez vagy csak pár szót azokhoz akiket valamennyire ismer. Állítólag akartak már vele barátkozni nyilván de valahogy egy idő után mind leamortizálódott mert ő nem tud megfelelően kommunikálni "idegenekkel" ezért nem is erőlteti. Csak régi gyerekkori barátai vannak, meg üzlettársak akikkel kommunikál de szerintem ha én nem szólnék hozzá lehet egész nap nem szólna két mondatnál többet ha úgy van.


Én meg ezt nem értem, hogy lehet meg sajnálom pedig neki jó így, én pont az ellenkezője vagyok, kicsit nagy szám van, és idegenekkel is könnyen csevegek.

Pedig olyan jófej, velem teljesen más, nagyon sokat röhögök rajta mert jó humora van és nagyon jól kijövünk, de én még nem találkoztam ilyen férfival. Teljesen más ember olyankor. Nem bunkó olyankor csak furcsa nem értem mint aki fejben "máshol jár" olyan csöndes.

Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ez gond lehet később? Lehet ebből probléma? Mert ezen kívül nincs más "bajom". Bár nem szeret zsúfolt helyekre sem menni nyaralni de a kedvemért erőt vesz magán szóval szavam se lehet. 5 hónapja vagyunk együtt de már több éve ismertük egymást "látásból". Én nagyon szeretem Őt de ez olyan furcsa nem?


2017. szept. 27. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönne be, de ha együtt vagytok és nem okoz problémát, akkor ne generálj feleslegesen.
2017. szept. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem furcsa, én ilyen vagyok nőben. Introvertált. Nagyon zárkózott, és kevésbé szereti az idegen társaságot, nem tud és n is akar nyitni.


Megkérdeztem, hogyan ismerkedtetek meg? Kíváncsi vagyok csupán, mert leírásban azt mondod, hogy te majdhogynem az ellentete vagy személyiségben.

2017. szept. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok nőben, bár ha nagyon akarok, tudok kommunikálni idegenekkel, és sokszor kerülök a figyelem közép pontjába, pedig utálom. Ellenben tudom kezelni, én sem vagyok agresszív, vagy bunkó, egyszerűen kényelmesebb, ha nem vagyok ilyen helyzetben.

Ha ő is hozzám hasonlóan képes megemberelni magát, akkor nem lesz vele gond. Max ad neked bőven saját teret, mikor ismerőseiddel vagy, vagy épp olyan közegbe mész, ahol sok, számára idegen lenne. Én is mindig hagyom, hogy páron kiélje a szociális készségeit, mert olyankor élvezem, hogy egyedül vagyok (hiába imádom páromat, néha ez is kell). Szóval szerintem kommunikáció, és alkalmazkodás (nem egymás természetének megerőszakolásának!) kérdése.

2017. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 Hát ebben nekem igencsak nagy részem volt :) Igazából ismertük egymást nagyjából már évek óta és nekem régebben is tetszett meg úgy figyelgettem. Aztán bemutattak neki és velem azért beszélgetett ám (gondolom volt motivációja...) és mivel nagyon aranyos volt még szimpi ezért én is kicsit több energiát fektettem bele mint egyébként bármikor. Aztán így kialakult szép lassan.
2017. szept. 27. 21:16
 5/8 Laylah ***** válasza:
Introvertált személyiség, ez nem baj vagy betegség, meg kell szokni, ezen változtatni nem fog tudni senki kedvéért sem. El kell fogadnod így. :)
2017. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, köszönöm, hogy leírtad (#2-es vagyok). Sejtettem, hogy te is aktív voltál az ismerkedésben. :)

Örülök, hogy megtaláltátok egymást, és működik a kapcsolat. Sose szégyelld a párod csendességét, bizonyára értékes ember, állj ki mellette, ha mások célozgatnak a tartózkodására. Azt tudnod kell, hogy amikir "máshol jár", akkor is szeret és figyel, csak nekünk introvertáltaknak több egyedüllétre van szükségünk a lelki feltöltődéshez.

Kívánom nektek a legjobbakat!

2017. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpatikus a leírás alapján, és megtisztelve érezném magam a helyedben, hogy velem ennyire más :)
2017. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak az én drága szerelmemet írtad volna le. :) Tök ugyanaz. Azzal a különbséggel hogy velem beszél rendesen, elég sokat mellettem nem csendes. Csak társaságban, de egy idő után ha feloldódik ott sem annyira. :) Csak neki sok idő kell. Eleinte bevallom zavart, meg nem is értettem hogy lehet valaki ennyire zavarban, de mára már megszoktam és így szeretem ne is akarom hogy más legyen. :)
2017. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!