Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az milyen, mikor a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az milyen, mikor a pasi folyton szabályozni akar, mikor hova mehetek el, csak vele töltsem az időmet?

Figyelt kérdés
Szerintem fontos, hogy egyedül is el tudjon lenni,miért kell mindent együtt csinalni?
2017. máj. 30. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Pont erről kérdeztem itt az előbb :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


De szerintem ez nem szeretet, ha így áll hozzá, ez csak önzés és birtoklás.

2017. máj. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Gáz, kisajátító, féltékeny, és valószínűleg előbb utóbb bántalmazó is lesz.
2017. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Olyan, hogy aki ilyen pasival van egy kapcsolatban, az meg is érdemli.
2017. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Az olyan, hogy ilyen emberrel szóba se állok, lehet mellé ezer jótulajdonsága, nem érdekel, nálam semmivel sem tudja kompenzálni valaki a féltékenységet, kisajátítást vagy birtoklásmániát. Köze sincs ennek a szerelemhez, a saját lelki nyomorához annál inkább. Egyszer volt dolgom ilyen emberrel, tanultam belőle így soha többet.
2017. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erdekes, eddig egyik baratom se panaszkodott, hogy nem foglalkozok vele eleget. Mindenhova kísérnem kell, es o is jönne velem. De szerintem kulon is el kell tölteni idot.
2017. máj. 30. 17:45
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Külön is kell persze, sőt hosszútávon nem is lehet másként, mert nagyon egyhangúvá válik a kapcsolat. Hagyni kell teret a másiknak. Ha mindig együtt lógtok telidtőtök egymás energiával ezért kell külön munkahely, haverok vagy barátnők. Egyensúlyra kell törekedni.
2017. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Milyen? Fárasztó, nevetséges, szánalmas, kapcsolatromboló.


Az én exvőlegényem ilyen volt. Betegesen féltékeny, irányításmániás, veszekedős, ordítozós, idegbeteg segggfej. Ott is hagytam. Azt hozzátenném, hogy ő csak szerette volna szabályozni, hogy kivel hová mehetek el. Pont azért volt annyi veszekedés mert én vagy nem törődtem vele és ugyanúgy elmentem a haverokkal, később balhé is lett belőle, vagy egyenesen a képébe röhögtem. Utóbbi akkor volt, amikor azt találta mondani, hogy "megtiltom", hogy elmenjek osztálykirándulásra ahol persze csajok és srácok is lettek volna. Az osztálytársaim.


Nálunk a férjemmel is van olyan,hogy külön megyünk el valahová. Nem sűrűn, de előfordul simán. Nincs belőle semmi probléma. Megbízunk egymásban:)

2017. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!