Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jól sejtem hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem hogy a barátnőm féltékeny?

Figyelt kérdés

Azt kaptam a fejemhez hogy biztos Qrvázni voltam mikor nagyon is tudja hogy nálam a hűség az hűség.Tegnap elvoltam bulizni és hajnalban értem haza.


Én ahogy tudom csak a féltékeny nő szokta leqrvázni stb az idegen nőt


2016. nov. 13. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jól sejted.
2016. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van rá oka?

Te hogy fogadnád, ha hajnalban érne haza egy buliból?

2016. nov. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megbeszeltetek, hogy meddig leszel? Mert ha azt mondod, hogy teszem azt csak egy kicsit maradsz iszogatni, de hajnalban estel haza anelkul, hogy egy uzenetet irtal volna neki, akkor megertem, hogy feltekeny volt es kiakadt. Szerintem a forditottja neked se esett volna jol. Viszont, ha megbeszeltetek, hogy elmesz haverokkal bulizni, ne varjon, ne aggodjon, majd csak reggel jossz, akkor tulreagalja a baratnod rendesen. Mi is voltunk egymas nelkul bulizni reggelig, vannak kulon programjaink, csak annyit varunk el a masiktol, hogy jelezze elore, hogy hova megy es meddig marad. Ha a program elhuzodik, akkor egy sms a masiknak minimum vagy egy gyors telefon. Mondjuk mi egyutt elunk, nyilvan a randizgatos fazisban ez nem volt elvaras, de mostmar igen.
2016. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!