Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A parom egy heten egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom egy heten egyszer fekszik le velem mi lehet az oka? 21 N

Figyelt kérdés
En kezdemenyezek tobbszor sokszor elutasit, igy hogy en kezdemenyezzek vagyunk egyutt egy heten kb 3 szor de nekem ez keves es faj hogy sokszor elutasit es ugy erzem mintha csak azert lenne velem mert en eroltettem..O 28 eves dolgozik szabadidejeben horgaszni jar ugyhogy nem a faradtsag miatt..ha rajta mulna egy heten egyszer lenenk egyutt. Egyutt elunk es harom eve vagyunk egyutt most koltoztunk ossze egy honapja az elejen mindennap ram maszott..

2016. okt. 28. 17:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Neki ennyi az igénye, csak az elején megerőltette magát. "Kifogott hal" vagy, már minek erőlködjön, amikor horgászni is mehet?

Sorry, de ez inkább csak rosszabb lesz.

2016. okt. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Komolyan, ezt miért nem vele beszéled meg?? Ennyire nem mered a szemébe mondani, hogy problémád van?

Vagy előbb meg akartad várni, hogy na, vajon itt miket fognak a többiek válaszolni?


Lehet, hogy tényleg ennyi az igénye. De a szex nem kényszer, akkor csináljátok, amikor mind a kettőtöknek igénye van rá!

De az is lehet, hogy egy kicsit frusztrált az összeköltözés miatt..stb. mit tudom én.

2016. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Rosszul választottál! Én nem ilyen vagyok.
2016. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja hogy fáradt bezzef horgászni meg számitogépezni nem fáradt...
2016. okt. 29. 19:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Bezzeg..
2016. okt. 29. 19:31
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

öö... kislány, tudod te egyáltalán, hogy mi az, hogy horgászat?


szerintem, bocsi, de f..ngod sincs!!


felvilágosítalak: horgászatra nem kell semmilyen energiabefektetés, ilyenkor a pasi csöndre vágyik (ha nem a haverokkal megy együtt), a természetben van, ez egy kikapcsolódási forma


ezzel ellentétben a szex igen is nagy energiabefektetést igényel!

2016. okt. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
#6, csak pecázgass akkor.... azért az enyhén szólva is gáz, hogy valaki 28 évesen szex nélkül szeret élni - fiúkkal se csinálja? A horgászok közt elég gyakori.
2016. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fiukkal csinálná most is vasárnap mikor együtt tölthetnénk a napot lelépett horgászni. Mondtam hogy megyek én is de nem akarta..
2016. okt. 30. 08:14
 9/12 anonim ***** válasza:

#7


Én nem horgászom viszont apukám igen. Van amikor egyedül megy, de ez nálunk leginkább egy családi kiruccanás.

Szóval a beszólásod nem jött be! :D :P


Kérdező, viszont ebben az esetben rátok férne egy alapos beszélgetés, mivel szerintem a pasid menekül tőled.

2016. okt. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 omba ***** válasza:

Ha azt se akarja, hogy horgászni vele menjél....


"- Emlékszel édesem? - kérdi a feleség - Tavasszal, amikor elmentél a Balatonra pecázni és fogtál két fogast?

- Persze aranyom, emlékszem.

- Képzeld drágám, az egyik épp ma telefonált, hogy fiad született."

2016. okt. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!