Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti vennétek fel 4 millió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vennétek fel 4 millió hitelt közösen használt házra,1 év együtt járás után?

Figyelt kérdés
22N, 24F
2016. aug. 26. 15:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
33%

Nem, Kérdező. Hitelt soha semmilyen körülmények között, mert adósságspirál lesz a vége.

Nézd meg a devizásokat, ők is milyen jól jártak...

2016. aug. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

# Hitelt soha, semmilyen körülmények között. #

Tudod kedves utolsó nem mindenki segge alá tolnak házat a szülei, nem mindenkinek van havi nettó 400 ezer forint keresete, nem mindenki ügyvéd, vállalkozó, könyvelő, stb, és nem mindenki akar 10-15 évig várni, mire saját háza lehet, esetleg összeköltözhet választottjával. Szóval, erre az egy mondatodra csak ennyit, minden rosszindulat nélkül.

2016. aug. 27. 08:50
 13/22 anonim ***** válasza:
Egy ev utan kizart max ha osszehazasodunk
2016. aug. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
"Hitelt soha semmilyen körülmények között, mert adósságspirál lesz a vége." - Csak annak, aki nem gondolkodik előre. 4 éven belül letörleszthető, hivatalosan 8 éves futamidejű, szerződésben rögzített fix törlesztős lakáshitelem van... Így is lehet csinálni...
2016. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, én azt javaslom, mielőtt belevágnátok, hogy először éljetek együtt másképp, mondjuk albérletben, és ha működik, és komolyan terveztek együtt, akkor bele lehet vágni a hitelbe is. Közben meg nyithattok például lakáskasszát mindkettőtök nevére.
2016. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%

8:50, részletre is lehet autót/házat venni, de ez természetesen a Sátán műve. Azért van nálunk ennyi bedőlt hiteles, mert az emberek pénzügyi kultúrája ötven emelettel van a béka segge alatt, azt képzelték hogy a hitel = ingyenpénz, csak besétálok húszmilláér' a bankba, oszt költhetem amire akarom.

És mit csinált a hülye idióta ember? Persze hogy fölvette a maga húszmilliáját a banktól, most meg, amikor vissza kéne fizetni, megállás nélkül bömbizik a médiába, hogy "a csúnyarossz bank elveszi az autómat, a házamat, segítség mentsetek meg, oáááá oááááá!". És természetesen meg is segítik a hülye idiótát, nem másból, mint a te adódból, az én adómból, mindenki adójából. A hülye idióta ember pedig azt látja ebből, hogy nyugodtan lehet nyakló nélkül hitelt fölvenni, csak ajvékolni kell egy sort a médiában, és mindig lesz olyan balek aki visszafizeti helyettem...


Nos jelenleg itt tartunk.


10:02, az addig rendben van, aztán a bank gondol egyet és egyoldalúan szerződést módosít, mert úri kedve úgy diktálja (a bank is vastagon sáros a hitelválságban, abszolút nem védem őket), akkor leszel nagyon nagy szarban.


Érdemes elnézni a Hitelkárosultak blogjára, az ilyen eseteknek gyakorlatilag forgóajtót raktak ott fel.

2016. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem. Még egy év együttélés után is meggondolnám, de egy év járogatás után soha.
2016. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha csak járogattok akkor nem. Majd ha együtt éltek legálabb egy éve akkor el lehet rajta gondolkodni.
2016. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem módosíthat egyoldalúan szerződést a bank sem a törlesztéssel kapcsolatban. :-) Amit módosíthat, az az egyéb ügyintézési költségek, de az aprópénz. Szerződésben ez is rögzítve van. Érdemes tájékozódni, mielőtt valaki hülyeséget ír.
2016. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én elolvastam az apróbetűt is, mikor felvettem a hitelt, és ennek tudatában intézkedtem, nem úgy, mint a hitelkárosultak nagy többsége. Nem kell mentegetni mindenkit, a legtöbben nem tájékozódtak, nem kalkuláltak, nem számoltak, nem terveztek előre, nem olvasták el a feltételeket, nem gondolták át, hogy nekik az tartható-e.

Nekem is vannak ismerőseim, pontosan tisztában vagyok vele, hogy min buktak el... Nem mentem a bankokat, mert nekik is volt ebben felelősségük, de már változott a szabályozás, és ők is jobban meg vannak kötve.

2016. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!