Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az élettársam lebukott hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam lebukott hogy hazudik mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok amikor összejöttem a mostani párommal azt monta hogy az elözö kapcsolata után rajtam kivül nemvoltbsenkije és most derült ki hogy több növel összefeküdt pár honapbalatt mint én pasival egész életemben

2016. aug. 2. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Lehet, hogy ez neki azt jelenti, hogy nem volt senki komoly.

Nem mindenki tekinti kapcsolatnak, ha nyársra húz valami cafkát egy buli után...

2016. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
L
2016. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Lehet, hogy a "nem volt senkije"-t úgy érti, kapcsolatban nem volt. Nem 100%, hogy hazudott.
2016. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak tudod mikor monták hogy bizonyos emberrel együtt volt elötem mármint nem egy éjszakás kalandra gondolok végülis odajárt hozzá ijenek és mikor rákérdeztem szo nelkül letadgadta és mikor most kiderült köpni nyelni nemtudod foggalmam nincs miért tagadhatta le mikor ez még elvileg elöttem volt mielött mi összejöttünk
2016. aug. 2. 14:07
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
De ha előtted volt, nem tök mindegy?
2016. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Lehet még tart azért nem tudott köpni nyelni.
2016. aug. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen elöttem volt azért nemértem hogy mikor megkérdeztem letagadta most meg hebeg habog és csaka kifogásokat keresi
2016. aug. 2. 14:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, ha konkrétan hazudott neked egy adott emberről, az már más tészta. Aki hazug, az hazug. Én dobnám.
2016. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De miért csinálhatta vagy miért tagadta le ha már nemvoltköztük semmi elvileg mikor mi összejöttünk és megkérdezhettem volna monthatta volna azt is hogy igen vele együtt voltam de nár veled vagyok és nemérdekel semmi következménye nem lett volna de igy utolag azért elgondolkozom söt hogy nemis ö ontael hanem egy levelezésben irta le valakinek amitmost találtam meg
2016. aug. 2. 14:41
 10/11 A kérdező kommentje:
.
2016. aug. 3. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!