Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm unalmasnak tart,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm unalmasnak tart, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint unalmas vagyok. A legtöbb dolgot, amibe belekezd, megunja, embereket is megun. Szeretem, de nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Szerveznék programokat, de a legtöbb nap az ajtón nem jutunk ki, nem hogy valahova elmenni. Nincs rengeteg pénzem, de ez nem lenne akadály, hogy jókat kiránduljunk, azt mondta szeret, de amikor mondtam, hogy elmehetnénk ide, vagy oda, azt mondta a sétálgatás meg a kirándulás is unalmas. Azt szeretné, ha többet "szeretgetném", de azt mondja sosem tudom igazán jól kielégíteni. Napjában vagy háromszor is szeretné ha úgy foglalkoznék vele, de ennyiszer nekem nincs erőm hozzá. Ma például 4:00-kor mondta hajnalban, hogy unatkozik, sokszor csak pár órát tudok aludni. Azt mondja unalmas aludni is. Ez menthetetlen? Ti mit tennétek, ha egyszer szeretitek?
2016. júl. 14. 12:50
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
2 éve
2016. júl. 14. 18:20
 12/14 anonim ***** válasza:
Ja hogy nem dolgozik. Otthon ül, és nulla inger éri, míg te eltartod. Akkor mondd meg neki, hogy induljon el dolgozni, és akkor nem fog unatkozni. Milyen felnőtt az, akit szórakoztatni kell?
2016. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Majd megszeretgetik naponta 3szor a munkahelyén. Hàt ha meg akarod tartani vigyél fantàziàt a szexbe.. mondjuk ilyen kis kényes lànyokat keményen és minimàllis durvasàggal kell megrakni attól néha észhez térnek. De legjobb ha keresel egy jobbat.
2016. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A leányzó egyszerűen nem kitartó, lusta tipusnak tűnik. Ezen a részén magának kell változtatnia egy új hobbival/ tanfolyammal/ állással. A fölös energiáit meg kell tanulnia értelmesen lekötni. De óvatosan mielőtt ismeretlenül blamálunk bárkit! Könnyen előfordulhat, hogy depressziós (és nem divatból). A depressziós vagy alacsony önértékelésű embereknél gyakran előfordul, hogy a sz*r is ízetlen, nagy eseményekre, katartikus élményekre várnak, ami kizökkenti őket ebből a nemtörődömségből/ unottságból. Nagyon sok ember van így, és igen, tisztában vannak vele, hogy ez "nem normális". Na olyan embereknél viszont hiába a "menj el dolgozni/ kezdj bele valami újba" mert el sem jutnak odáig. Nincs erejük, nem képesek rá. Lelkileg. Nagy tévedés, hogy akkor szexre sem lenne igényük. Ha pl alacsony az önértékelése, akkor elképzelhető, hogy napi 3 alkalomra emiatt van szüksége. Szerintem kezdj el megnyugodni, a gond nem veled van. Neki viszont úgy tűnik problémája van. Eldöntheted, hogy megküzdötök ezzel együtt, vagy sorsára hagyod és kimászik belőle önerőből. Hogy mennyire menthetetlen, azt az fogja eldönteni, hogy egyáltalán hajlandó-e belátni, hogy segítség kell neki. Ha tagad és dührohamot kap, akkor sajnos nem sok értelme van a kapcsolatnak a továbbiakban. A sok "unalmas vagy" és "nem tudsz kielgíteni" csak arra lesz jó, hogy a te önértékelésedet is hazavágja vele. Ennek a kapcoslatnak 2 útja van: vagy közösen épültök (újjá) vagy közösen mentek tönkre. Lehet választani.
2016. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!