Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A párommal már egy ideje elhidegültünk egymástól.Ő inkább a barátaival kapcsolódik ki.Felváltva dolgozunk ,van egy 5 éves gyerekünk.Én késő délután/ este dolgozok .Reggelente ovi,takarítás,főzés....aztán munkábamenés.A párom semmit nem csinál ,emiatt is sokat veszekedek vele.Aztán nemrég elment napokra ,elutazott egy buliba.Azóta,hogy hazajött már nem isbeszélgetünk ,csak élünk egymás mellett.Egyik reggel sokként ért hogy fűves cigire utaló jeleket találtam.Persze tagadta.Ma pedig bizonyítékot is találtam.Be is vallotta,de azzal vigasztalt,hogy csak akkor csinálja,mikor a gyerek alszik.Most ne legyek kiakadva?!Míg én dolgozok,neki felelősségteljesen kéne a gyerekre vigyázznia.Most mit csináljak vele?
2016. ápr. 18. 00:28
 1/7 crudy ***** válasza:
24%
Hát ha füvezik akkor füvezzen de legalább éjszaka és nem akkor amikor vigyázni kell a gyerekre. Bár én a cigit is letenném ha gyerekem lenne. A viszonyotok megromlásának több oka is lehet. Lehet h van valami komolyabb probléma de lehet h csak egymásra untatok, ez esetben valamivel fel kell dobni a dolgot. Ha meg valamire rá akarod venni az kompromisszum árán fog menni szerintem. Valamit te is, valamit ő is. Ha ultimátumot szabsz pl nem főzöl mert ő meg semmit nem csinál abból csak további balhé lesz. Persze ezeket csak rengeteg infó hiányában mondom. Nem tudom h neked milyen a természeted és h vele mennyire lehet beszélni ezekről. Lehet h van egy sokkal könnyebb út amit majd megtaláltok.
2016. ápr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ő pont olyan típusú ember,akivel nem lehet beszélni.Én többször kezdeményeztem beszélgetést,hogy ő mit akar,én mit rontottam el stb...De nem mond semmit!Szeretnék kompromisszumot kötni,de nem tudom,hogy ő mit szeretne.Tudom,hogy a fűvezés is csak azért volt,mert pár haverja csinálja.Nekik se kapcsolatuk,se családjuk.Neki mündene megvan ,szerintem büszkének kéne lennie.Ennek ellenére abszolute nem törődik velünk.És vajon én meddig bírom?Mikor jön el a pont,hogy nincs többé "mi".Lehet,hogy számára már rég nincs csak én vok vak éa dologot hajtok ami már rég mégszűnt?Á....nem tudom...
2016. ápr. 18. 03:13
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy nagy kamasz.

Fű, haverok, lazulás... Anyu meg ellátja a háztartást.

Az elhidegülés oka is ez: senki se kívánja az anyját, téged pedig nem a feleségének tekint.

Párterápia esetleg? Egyedül ebből embertelen nehéz kimászni.

Vagy válás.

(Nálam sem az alkoholizmus, sem a drogfüggés nem fér bele, rögtön válnék.)

2016. ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Legyen sok sz*x, sok közös program.

Gyűjts autóra, meg ilyenek, senki nem akar unalmas pasival együtt lenni. Itt nem az számít van-e pénzed vagy sem, de ne legyél l*zer, mert elmegyek azt pofán váglak.

Hajrá, sza*j le mindent, ha nem engedelmeskedik dobjad találsz jobbat, igazából olyan srácokért mint te több is tűzbe tenné a kezét, ne legyél olyannal aki mellett nem vagy boldog és vissza fog. Lássa h nélküle is megvagy és g*cire boldog vagy. Else olvastam amit írtál csak írtam egy általánosságot.

2016. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem szertnék egyedül maradni.Úgy érzem,hogy nem tudnék soha többet mást szeretni.Ha ő nics más sem kell.De ő itt lakik velünk,de nem él velünk.Jó lenne a sok közös program,de felváltva dolgozunk,a szabad napok is más napokra esnek.Párterápia?Én benne lennék,de ő tuti nem szólna a dolgokhoz.És tényleg úgy érzem néha,hogy inkább az anyja vok,nem a párja.Valamin változtatni kéne,de mégnem jöttem rá,hogy min.Azért köszönöm a hozzászólásokat!!!
2016. ápr. 19. 01:39
 6/7 omba ***** válasza:

"Nem szertnék egyedül maradni." - de már egyedül maradtál.

Ha téged is, a gyereket is lesz_rja, akkor ő ott kicsoda?


Egyedül nem tudsz párkapcsolatot kreálni, ő meg már kiszállt a dologból. Az meg lényegtelen, hogy te akarsz-e mást szeretni - őbenne mi a szeretni való?

2016. ápr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató kérdés...
2016. ápr. 21. 01:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!