Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Neha azt erzem nem szeret....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neha azt erzem nem szeret. Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés
A korunkat nem irom le, mert sokan azon fognak kialadni, de szerintunk a kor nem szamit, szeretjuk egymast, es regota egyutt vagyunk, en idosebbnek erzem magam, o meg fiatalnak, es megtalaltuk a kozos utat. a lenyeg hogy Juliusban szakitottunk mert ugye nyari szunet volt, es sokat voltam a nyakan, mindennap, es besokallt. De en meg szeretem, es mindennap vele lennek. Szoval utana egy honap kulon let utan ujra osszejottunk, es azota sokkal jobban szeret, rajott hogy fontos vagyok neki, es imadjuk egymast, oszintebbek es nyiltabbak lettunk egymashoz. Azota eltelt 3honap, november van, es ugy erzem mintha megint sok lennek neki, mintha mar kevesbe szeretne. Tesoim es anyukam nyugtatott, hogy a szerelem egyszer elmulik, es atmegy szeretetbe, ami mar nem az a nagy langolas mint az elejen. Szerintem tul sok neki hogy mindennap nala vagyok, es visz mindenhova, mert nemreg lett jogsim es eddig o vitt. Most egy ideig otthon leszek,csak neha talizunk majd remelem hianyozni fogok neki. Mert mi egyutt fekszunk,kelunk, ha nincs sulim es o se dolgozik minden nap egyutt vagyunk. De en nekem ez jo, mert nagyon szeretem. O amugyis olyan hogy kevesbe mutatja ki szeretetét, de olyan erzesem van mint juliusban a szakitas elott. Tanacsokat szeretnek olyanoktol akik mar regota egyutt vannak, akar egyutt elnek, vagy sokat vannak egyutt.

2015. nov. 2. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked apahiànyod van. Ő meg unja a gyereknevelést. Nem egészséges kapcsolat. A ragaszkodásod lelki betegség. Èrdemes lenne pszichológushoz fordulnod. Normális kapcsolatod nem lesz, míg helyre nem rakod.
2015. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Túl sok oktalan adat, így nem olvastam el.

Neha azt erzem nem szeret. Szerintetek mit csinaljak?

Kommunikálj vele.

2015. nov. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, nem egészséges. Sok vagy neki, ráakaszkodsz, nem mindenki bírja a pióca-típust, meg azt, hogy minden nap a nyakán lógsz. Foglald le magad mással, elég nagy teher valaki olyannal együtt lenni, akinek semmi élete nincs a párján kívül.
2015. nov. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, apahianyom van mert 18eve kulfoldon dolgozik. De attol a baratomra sose neztem ugy, apamba nem tudnek szerelmes lenni. Es nem kapok a baratomtol nevelest, tehat semmifele keppen nincs apai erzetem iranta. De akkor visszabb veszek, nem logok majd a nyakan
2015. nov. 2. 09:15
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
egy idő után valóban átmegy a szerelem szeretetbe, de ez jobb esetben több év együttélés után következik be. Ha ez már most jelentkezik, az szted mit vetít előre?
2015. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2 eve egyutt vagyunk, az mar nem keves ido egyutt ahhoz hogy ez kialakuljon
2015. nov. 2. 10:02
 7/10 Költőnő? ***** válasza:
2 év "járás" együttélés nélkül, az felnőtt párkapcsolati szempontból az szinte semmi.
2015. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De egyutt elunk, neha jarok csak haza. Tudom hogy felnott szempontbol nezve 2 ev semmi. De 2 ev eleg ahhoz hogy rajojj szereted e ....
2015. nov. 2. 12:00
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
nem érted... az nem együttélés, h többször nála alszol, meg nála van néhány ruhád... Egy együttélés nem ez.
2015. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jolvan a lenyeg nem errol szol. Tul sokat vagyok a nyakan, megprobalok magammal is tobbet foglalkozni
2015. nov. 2. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!