Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normalis h 3 ev utan mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis h 3 ev utan mar csomoszor idegesit a parom?

Figyelt kérdés
Egy eve elunk egyutt, szeretem meg minden de gyakran a falnak mennek tole.nem tudom h ez hozza tartozik e egy kapcsolathoz mert azelott senkivel sem eltem egyutt vagy lett volna hosszabb kapcsolatom. Ha masokat nezek mindig azt latom h tokeletes harmonia voldogok dicsergetik egymast, es elszegyellem magam h mi sokat veszekszunk, vsgy idegesitjuk egymast...tovabb kene keresnem h megtalaljam az igazit? Nem tudom mi fer meg bele abba h normalis. Amuyg szeretjuk egymast, jokat tudunk egyutt nevetni es tamogat lelkileg is
2015. okt. 23. 20:00
 1/3 RRR ***** válasza:

nm az

nem háborúzni kell a másikkal egy kapcsolatban

próbáljatok beszélni,megoldani ezt

szeretkezzetek többet

2015. okt. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pörölycápa ***** válasza:

Mi miatt veszekedtek ennyit? Ez semmiképp sem jó jel a kapcsolatra nézve. Próbáljátok meg higgadtan megbeszélni a dolgokat, anélkül, hogy felemelnétek a hangotokat, kicsit több türelem, tolerancia a másik fél iránt, nem kell minden hülyeségen egyből felkapni a vizet. És ha az embernek rossz napja volt, akkor a párján kell levezetni a feszültséget, sokkal jobb odabújni hozzá és megpróbálni elfelejteni a bosszantó dolgokat. :)


Az meg hogy más párokon mit látsz kívülről, az még nem jelent semmit, és nem is mások kapcsolatával kell foglalkozni, hanem a sajátotokkal.


Abba, hogy normális, mindenkinek más fér bele, vérmérsékletétől függően. Mivel téged zavar, hogy veszekedtek, és ez így nem jó neked akkor változtatni kell rajta, nem csak tűrni.

Szóval beszéljétek meg, mondd meg hogy mi idegesít, vagy hogy milyen helyzetben mit szeretnél hogy tegyen a párod, és ugyanez igaz, fordítva is.


Én szoktam a páromnak "használati útmutatót" adni magamról, vagy elmondjuk egymásnak ha valamilyen viselkedési formája nem tetszik. A párom pl mondta, hogy sokszor túl anyáskodó vagyok, és hogy ez őt zavarja, szóval igyekszem ezen változtatni. És jó hogy elmondta, mert magamtól nem jöttem volna rá hogy ez zavarja.

2015. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igazi nem letezik

Lecsereled par ev mulva ugyanitt leszel.

Dolgozzatok a kapcsolaton tobb kozos program tobb erintes

2015. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!