Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kit választanátok párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok párotoknak?

Figyelt kérdés

Elméleti kérdés kicsit szélsőséges példákkal, de:


1. A nőt/pasit akit szerettek, de abszolút nincs semmi szex


vagy


2. olyat, akikbe nem vagytok szerelmesek, de tökéletes a szexuális életetek?


2015. júl. 6. 07:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
Az elsőt. Nekem minden szexnél többet számít az hogy meglegyen köztünk a lelki kapcsolat, hogy spirituálisan összeolvadjunk, kiegészítsük egymást. Persze ez cuckold kapcsolat lenne, mert vannak bizonyos igényeim is és ezt majd más férfiak elégítenék ki, de lelkileg csak őt szeretném.
2015. júl. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Akkor már inkább a másodikat. Ha nem lenne abszolút semmi szex, előbb-utóbb úgyis vége lenne az elsőnek, a másodikba meg habár szerelmes nem vagyok, de ha már szexelünk akkor gondolom kedvelem, szimpatikus legalább, később még akár több is lehet belőle, de ha nem még akkor is az a jobb választás.
2015. júl. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az első tökéletes lenne nekem, mivel aszexuális vagyok
2015. júl. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
55%
Az elsőt már próbáltam, hosszú távon bele lehet őrülni. A másodikat is próbáltam, nem működött. Ezért vagyok két éve egyedül és várom a 3. opciót, amikor szerelem is van, meg szex is. Félmegoldással már nem fogom beérni.
2015. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
1.
2015. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
1. Nekem nincsenek nagy igényeim szexuális téren.
2015. júl. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!