Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nőként mit gondolsz erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként mit gondolsz erről?

Figyelt kérdés

Ha a nő aki nem vékony és bőven van mit fogni rajta minden este riszalja magát és ilyenkor a két farpofa össze ütődve, lötyögve hangot ad, hurkàk a testén és nem szexi látvány.


Próbáltam vele mozogni meg beszélni erről, semmi eredménye de ő minden este csinálja..és azt hiszi szexi..még meg is kérdezi ..


tegnap 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt semmit.


Másrészt mit takar az, hogy próbáltál vele beszélni erről?


Harmadrészt nem tudom, akivel kapcsolatban vagyok, az mindegy, hogy néz ki, riszálja magát nekem nyugodtan. Szeretem akkor is, ha nem mehetne Vegasba showgirl/boynak.

tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, én sem vagyok cérnavékony (sőt régen kifejezetten kövér voltam, most dundi kb) és szeretek táncolni, és te sem tojom, hogy kit zavar az, hogy a seggem hogy remeg közben, magam miatt teszem, és olyannal nem is lennék, akit ez undorít. Az viszont gáz, ha folyamat' kérdezgeti, hogy szexinek tartod-e, amikor tudja, hogy te nem tartod annak. Sztem egyszer határozottabban meg kell mondanod, hogy neked ez nem szexi és kész, és érdekes módon akkor sem lesz, ha még 20x megkérdezi.
tegnap 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De sajnos neki orvosi gondjai is vannak a túlsúly miatt.


Nem nádszal vékony volt mikor össze jöttünk sem de nem is volt rajta 15kg

tegnap 18:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
(Több) valami nem működik közöttetek sajnos, nem ez a fő probléma.
tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megkérdezi, hogy szerinted szexi-e, akkor mit mondasz? Mert kizárt dolog, hogy megmondod neki az őszinte véleményed és ezredszer is alázza magát. Egy nö akkor csinál ilyet, mikor azt hiszi, hogy ez neked tetszik.
tegnap 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha taszít a teste, változtatni nem akar, akkor kalap, kabát.

Mondjuk előtte egy rendes nagy beszélgetést megérdemel, ahol elmondod, hogy te a türelmed végére értél, szereted (szereted??) de neked már nem vonzó, ha nem kezd el mozofni, figyelni a kajára és fogyni, akkor elbúcsúztok egymástól, mert szexuális vágy nélkül ez legfeljebb baráti együttélés. Ha erre se változtat, akkor ennyi.

tegnap 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Bótos gyerek, te egyre gusztustalanabb módon beszélek itt ki a barátnőd.

Most a csattogó bőre, de már a fingása is volt mai napon a terítéken.

De közben megy a képmutatás, hogy ő nem akar veled minőségi időt tölteni, mikor kvázi undorodsz tőle.

tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de te miért arról írsz, hogy hogy riszálja magát, meg milyen hangot ad ki?


Lefordítom a valódi kérdésedet!!


Nők, mit gondoltok arról, hogy a párotok undorodik tőletek, de mégis veletek van?

tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok nádszál,dagadt sem ugyan,de az én párom szereti,hogy ,,van mit fogni",szerinte nőies. Egy osszeero fenék is tud szép és szexi lenni,én pl pont azért edzek rá heti többször,hogy ne síkság legyen,amivel megáldott a jóisten. Ha elkezdenem riszalni előtte,szerintem egy percen belül elkapna és szexbe torkollna a dolog. Tudod ilyen az,ha tényleg olyan emberrel vagy együtt akit szeretsz kívül - belül. 1x tenne fel a párom ilyen bántó kérdést, megkérdezném akkor,hogy ugyan miért is van velem ha undorral néz rám,aztán szedhetnéa cuccat. Ne haragudj,de ez nagyon csúnya dolog amit muvelsz.
tegnap 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!