Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire normális ennyi hobbizás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ennyi hobbizás?

Figyelt kérdés

Párom szeret varrni. Ezzel nincs baj, ez a hobbija. Viszont minden nap minimum 2 3 órát csinálja, hétvégén akár 5 6 óra is pláne vasárnap.


Nem baj ha kikapcsolódik meg feltalálom magam és nem várom hogy szorakoztasson.


tegnap 08:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyám is varrt otthon állandan.

Ez csak egy idoszak. Ma már speciel már azt se tudná hol kell bekapcsolni a gépet.

tegnap 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A varrás nagyon idöigényes, nekem is ez a hobbim. Fél vagy egy órára nem is érdemes elöszedni semmit, mert alig haladsz akkor vele. De én csak akkor varrok, ha tényleg nincs más együtt tervezett program.

Régen, amikor egyedül éltem, én még ennél több idöt töltöttem vele. Volt, hogy péntek estétöl vasárnapig mást se csináltam.

tegnap 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Tetszik ez a passzív-agresszív, önmosdató hozzáállás. Neeem, nincs baj, tök jó, hogy csinálja, de azért várod, hogy elmeháborodottnak tituláljuk.
tegnap 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mellette nem jut elég minőségi idő rám és egyéb programokra, vagy a kötelezettségeinek a rovására megy, akkor engem biztosan zavarna, legyen az akármilyen hobbi, amire ennyi időt szán, varrás, kondizás, gamelés, tökmindegy, amíg megvan a balansz, addig nincs gond, ha már túltolja, akkor van. Jut elég ideje rád?
tegnap 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyi a szabadideje és abból mennyit visz el. Nekem összesen nincs ennyi szabadidőm naponta, úgyhogy nyilván sok lenne. De ha még ezen felül marad ideje rád akkor úgy más.
tegnap 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Férjem makettezik. Most már a legnagyobb fiunk is elkezdte. Egész napra képesek eltűnni a műhelyben, enni jönnek elő. Evés közben is többször téma a dioráma építés, ilyen linkeket küldözgetnek egymásnak, és ha járunk valahol, ahol lehet eszközöket kapni, oda be kell nézni.

Néha kicsit sok, de én inkább örülök, hogy van egy tartalmas, közös hobbijuk.

Jön a hideg, véget ért a kerti munka, mi meg elkezdtünk a lányommal zoknit kötni. Ez se öt perc. Már el is adjuk, mert ennyi zoknit öt ember se hord el. Ez a mi közös hobbink. A legkisebbel meg a kert, és az úszás. Rendszeresen visszük versenyre is, hát az se öt perc.


Szerintem teljesen normális, hogy le tudja magát foglalni a párod. Nem az a dolga, hogy téged szórakoztasson, mert a munka után nincs életed. Keress magadnak te is valamit, ami örömet szerez. Ne a másiktól várd! Friss kapcsolatban még normális, ha egymással vagytok elfoglalva 0-24, de ha együtt éltek majd hosszú évekig, akkor egyikőtöknek sem lesz elég. Kellenek a hobbik, a kikapcsolódás, a kreatív munka eredménye, valami, ami örömet szerez. Főleg, hogy a többség napi 8 órát tölt olyan munkával, aminek egyetlen pozitívuma, hogy megél belőle.

tegnap 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Együtt csináltok bármit is?
tegnap 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ö elmondása szerint élvezi amit dolgozik és sokszor látom is rajta.

Azt is tudná csinálni mert kreatív az is.


Viszont a munkájához előfizet oktató videókat havonta, de ezzel nem foglalkozik, csak varr. Mikor próbálok erről beszélni hogy akkor mondja le ha nem csinálja őket ő van megsértődve, azt mondja nincs ideje..azt akarja nekem bemesélni hogy két éve lassan nem volt egy kis ideje, miközben minden nap szinte varr

tegnap 09:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Bótos gyerek, ne hazudj! Múltkor pont az volt a bajod, hogy csinálja az oktató videókat, közös program helyett.

A főállását pedig utálja, úgy kell magát erővel rávenni, hogy bemenjen.

Eddig horgolt. Most varr. Majd lecseng ez is, kitalál helyette mást, csak veled ne kelljen lennie.

Te meg gyakorizol, ebből áll az életed. Az jobb?

tegnap 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!