Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem először játssza el, hogy órák óta itthon van, (már akár pizsamában is) és kényelmesen el van tvzik. Konyha úszik, szemetes tele vagy a pultra gyűjtve.


De amint én hazaérek fogom szó nélkül nekiállok elpakolni,kivinni a szemetet.

Ekkor ő megjegyzi hogy kiviszeeem én, meg mindjárt megcsinálom ( de már rég megcsinálhatta volna) stb de nyugodtan ül tovább..


Ennek mi értelme?


tegnapelőtt 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:) az, hogy majdnem segített benne. :)
tegnapelőtt 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy a büntudatát egy kicsit enyhítse, meg az, hogy úgy tegyen elötted, mint ha nem lenne akkora lusta dög, mint amekkora.

El kéne gondolkodnod azon, hogy valóban egy ilyen disznóval akarsz-e együtt élni.

tegnapelőtt 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az, hogy "nyugodtan ül tovább". Nem stresszel, nem balhézik. Jó a kedve és elégedett, lehet, hogy boldog.

És te ugye boldognak akarod látni őt?

tegnapelőtt 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Bóóótos😭😭😭😭
tegnapelőtt 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van, de férj úgysem pakolja el. Szóval mindenki boldog. Majd elrakom, ha kicsit magamhoz tértem. Én hazaérek, kávézom, aztán pakolok csak el. Ez lehet akár egy óra is. Aztán vacsi után megint elpakolok.
tegnap 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Honnan van ennyi pakolnivaló? Én ha hazamegyek, nekem nem kell semmit pakolni, minden úgy van, ahogy reggel hagytam, pedig a férjem egész nap otthon van. Ha megtelik a szemetes, kiürítjük, ha föztünk a konyhában, 10 perccel utána már nem látni semmit, mert koszos edények a mosogatógépben (már fözés közben elpakolom ami már nem kell), a konyhapult meg másfél perc alatt letörölve. Mi mindig mindent azonnal elpakolunk magunk után, nálunk soha nem úszik a lakás. Nem is értem, hogyan lehet máshogy élni.
tegnap 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Úgy hogy már akkor is kupi van amikor ott hagyja.


Mert ő órákig ott hagyja, és Például azt mondja letorolte sütés után a konyha szekrényt és alá nézek a pultról és látom hogy sötét zsír pöttyös az egész alja. Látszik a folt a pulton.

A nappali megterítve a kanapén és előtte a földön a cuccaival

tegnap 09:29
 8/9 anonim ***** válasza:
"alá nézek a pultról és látom hogy sötét zsír pöttyös az egész alja. Látszik a folt a pulton" - ha téged zavar, te is letörölheted. Valószínűleg alaposabban dolgozol. Talán még a szemed is jobb.
tegnap 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-as nem védeni akarom, mert igaz, hogy letörölheti ö is, de ha a pár egyik tagja ilyen igénytelen, akkor mindig minden a másikra fog maradni. Éltem én is ilyen kapcsolatban, mindenre az volt a válasz, hogy

- nekem ez így böven jó, ahogy van, ha neked nem felel meg, akkor takaríts ki jobban. - ezt azt eredményezte, hogy amíg ö egész héten, hónapban a tökét vakarta a tévé elött, addig én napi szinten suvickoltam a mocskot utána. Mert ugye az ilyen ember a rendet, amit én megcsináltam, megtartani sem tudja, nem vigyáz semmire, mindent szétszór, szétdobál, tökmindegy, mert a másik úgyis mindig elpakolja.


Kérdezö, panaszkodás helyett ki lehet tenni a csajt lakásból/el lehet költözni, mert ez jobb nem lesz.

tegnap 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!