Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez miért lehet? A közelében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért lehet? A közelében akarok lenni, vagy pont hogy egyedül jobban érzem magam?

Figyelt kérdés

Mikor élettársam nincs itthon, teljesen jókedvűen, "szabadon" csinálom a házimunkát, olvasok, edzek...tehát mindent amit szeretek, kell, érdekel.

Mikor itthon van, leginkább, legszívesebben vele vagyok, közösen tv-t nézünk, internetezünk, közben beszélgetünk. Nincs kedvem a házimunkához, nem csinálok semmi olyat amit egyébként egyedül szoktam, ami érdekel, szeretek. Hiába így csak egy lapos punnyadás az idő. Ráadásul vitázunk is sokat.

Nem tudom eldönteni a két véglet közül melyik lehet a valós ok. Az, hogy egyedül sokkal jobban érzem magam, tehát itt lenne az ideje a szakításnak, vagy pedig az, hogy ennyire szeretek vele lenni mikor itthon van, hogy még azzal sem foglalkozok ami egyébként érdekel, leköt.


tegnap 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Inkább az első ha sokat vitáztok és azért nem érdekel a házimunka amikor otthon van mert tudod, hogy lassan vége és nem szeretnéd.
tegnap 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem olyan vitázás ez, hogy sokáig elhúzódik, csak inkább mindketten hirtelen természetűek vagyunk, és ilyen villámfelzúdulások. Amik addig is tartanak. Elmondjuk, két perc múlva meg már mintha mi sem történt volna.

Persze lehet mélyen azért nyoma marad tudat alatt...

tegnap 12:16
 3/11 A kérdező kommentje:
Bár elég savanyú természet lett, semmi életvidámság nincs benne, és lehet ez húz le engem is. Mert én meg alapból egy mindig vidám természetű vagyok.
tegnap 12:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül szeretek élni. Engem idegesít, ha minden nap ott van valaki, nincs magánszférám. Hiába szeretem, akkor is zavar.
tegnap 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mintha lehúzná az energiám. Az unottsága, vagy általában a jelenléte, nem tudom. Pedig szeretem, de mégis...
tegnap 12:40
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Szakíts.
tegnap 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy szívesen vagy vele, ha ott van, mert szereted, de azt írod, hogy sokat vitáztok és lehúz, vele nem vagy a szokásos önmagad és csak punnyadtok. Nekem ebből az jön le, hogy igazából jobban érzed magad nélküle, több az energiád és tudsz azzal foglalkozni, amit valóban szeretsz. Mellette meg csak elvagy.
tegnap 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazan szereted,ha semmi se erdekel csak mellette akarsz lenni.
tegnap 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Több az energiád, ha nincs veled... Akkor ő nagyon lehúz, csak még ragaszkodsz hozzá.
tegnap 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi nem vitazunk a párommal,szeretem,de hasonlóan érzem. Ha itthon van és fáradt,csúnyán szólva semmit nem tudok vele kezdeni. Ráadásul pici lakásban élünk. Sokszor örülök neki,ha egyedül lehetek itthon és tudok tenni - venni,csinálni a dolgom. Néha nekem is eszembe jut,vajon ez rossz-e,de szerintem én csak ilyen vagyok. 😅
tegnap 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!