Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez a rengeteg érdekkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a rengeteg érdekkapcsolat a fiatalok körében működik? Gondolom a CSOK-ra babaváró hitelre stb, ami miatt összeállnak.

Figyelt kérdés

júl. 8. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Eliheted, hogy senki nem úgy áll neki partnert keresni, hogy na majd vele felveszünk minden hitelt.
júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el. Nem is egyet tudok, nőt is férfit is, aki ösdze-vissza csalja a párját,és nincs más esélye lakáshoz jutni.

Legalábbis azt hiszi.

júl. 8. 17:03
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

1#: Nem úgy néz ki, pedig.

Rengeteg ember kapzsi: alapból egy rossz szülői mintát látva akar magának párkapcsolatot, így ő is továbbörökli a "manika Isten" ízét, tehát igenis: eléggé a haszonlesés miatt születnek ma már sorra a kapcsolatok 75%-a. Emellett van még, akik valamiféle Wonderland-ban élnek, azt gondolva, hogy "Ha nekem kapcsim lesz, akkor minden rendben lesz". Vannak még a konvencionális hagyományokat követők (nem feltétlen vallásos megfontolásból adódóan). És vannak a nagy dzsungelkirályok, ahol csakis a biológia miatt kapcsolódnának egymással.

júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
Az átlag ember csóró. Azért akar kapcsokatban lenni hogy jobban kijöjjön anyagilag. Nem csak a fiatalok, a 40 pluszosak is képesek erre.
júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 de működik ez hosszú távon, hogy látjátok?
júl. 8. 17:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Én is csóró vagyok, de inkább vagyok egyedül csóró mint síkideg egy szar kapcsolatban....
júl. 8. 17:53
 7/11 Senior Séf ***** válasza:
82%
Szerintem annyira senki sem hülye, hogy egy hitel eléréséért a nyakába vegyen egy gyereket, aki 20-25 évig elviszi minden pénzét.
júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
4-es vagyok. Az ilyen kapcsolatból szenvedés lesz. Ha meg jelentős az anyagi különbség akkor meg az egyik fél csak irigykedik.
júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Csók és babaváró hitel, egy extra segítség olyan álmok megvalósítására amik vagy józan ésszel vannak alátámasztva vagy anélkül.


Jó hogy vannak ilyenek, de állam se hülye, házasságok 80%a végződik válással és akkor kamatostul visszaszedi a befektetett pénzt.

júl. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem ilyen hulyek az emberek. A babavaros csoportban is lehet olvasni hajmereszto torteneteket. Egy eve hazasok, felvettek a hitelt, fel evr kulon vannak, mind a kettonek van uj parja, a feleseg terhes az uj faszitol, a ferj az uj nonek csinalt gyereket, hogy usszak meg a buntetokamatot, jelentsek e le sajatnak a feleseg terhesseget, majd utana valjanak, vagy mi legyen stb stb stb.
júl. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!