Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tegnap voltunk bulizni és tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap voltunk bulizni és tök jól éreztük magunkat majd hazafele a barátnőm elkezd velem veszekedni hogy én kinek a seggét néztem meg. Csak hogy én erre nem emlékszem és mindig ide jutunk hogy kit nézek meg, de én nem emlékszem rá?

Figyelt kérdés
Hűséges vagyok hozzá, de mégsem bízik meg semmennyire bennem? Mit kellenet tennem?

júl. 7. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ránéztél, de nem nézted meg nagyon alaposan. Különben emlékeznél rá.

Féltékeny a barátnőd. Mondd meg neki, hogy nincs rá oka, és kérd meg, hogy ne veszekedjen veled, mert azzal csak ront a kapcsolatotokon.

júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

Kontrázz rá valami olyasmit, hogy: Vagy abbahagyja a picsogást, vagy legközelebb nem mentek bulizni.

Gondolom te se kéred számon őt, hogy melyik pasit vetkőztette le a szemeivel. Pedig biztosan a figyelmébe került pár macsógyerek.

júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden Nő ilyen, a Te reakciód lehet más.

Elmondhatod hogy neked az Ő számít. És generálhatja a feszkót de megfogod unni és akkor viszont jobb ha különválnak útjaitok, mert ezekre a műbalhékra nincs szükséged.

Ha ragaszkodik a játszmájához akkor pakoljon és költözzön el.

Egyébként meg ha sokat mondogatja alaptalanul, akkor előbb utóbb lépni fogsz, hiszen elkönyvelt már így is...

júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet magából indul ki...

Azt tedd,amit a 3-as ír.

júl. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!