Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Befogadtam egy alkoholista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befogadtam egy alkoholista középkorú nőt aki nem néz ki jól, wc kefe feje vanmert rövid göndör vörös haja van és alaktalan is, csak azt néztem hogy nő legyen. A probléma az hogy gyakran ordít velem és verekszik,káromkodik, szídkozódik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
jún. 20. 14:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Kamu.
jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%

#10

Azt te csinálod. A képzeletbeli punci nem hinném. 🤷‍♀️

jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%
dobd ki
jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
"...csak azt néztem, hogy nő legyen." Az a gond, hogy egy alkoholista nő, az nem nő. Milyen már, vagy az a fajta, akinek fel van püffedve a képe, vagy amelyik már azon a szinten van, hogy egész napi kaja, egy szelet kenyér kb. de napi 2-3 liter bor lecsúszik, meg mellé más is, ha hozzájut. Ja, persze a bor az ilyen szőlőt nem látott lötty, amitől még fosik is. A "legjobb" a mester szint, amikor már nem tudja sem a vizeletét, sem a székletét visszatartani, hanem ahol épen tartózkodik, ott végzi el a dolgát.
jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Én elhiszem hogy igaz, de azt nem tudom elképzelni, higy ha ennyire ég miatta a fejed és ennyire nem tartod magadhoz valónak, akkor miért vagy vele? Ha úgy is gondolod hogy nem lesz egy Barbi baba kinézetű nő sosem a tied, azért az igénytelenséget, ápolatlanságot ne hagyd már annyiban...
jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
62%
Én egyedül élek,de inkább kiverném,vagy prostihoz mennék,mint ilyen nőt befogadjak,csak mert ad puncit.Dobd ki a francba.
júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Döbbenetes, mit el nem tűrnek egyesek. Gondolom, a kérdező egy olyan férfi, aki nagyon nehezen talált nőt, egy idő után eljutott arra a szintre, hogy már bárki jó, csak ne legyen egyedül. Ez tanulságos, hogy túl nagy kompromisszumot nem érdemes kötni.
aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!