Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ilyen tékozló,és trehány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tékozló,és trehány valaki felnőtt emberként? Ezt örökölte,vagy ilyen az alap természete is?

Figyelt kérdés
A pasim semmire nem vigyáz, semmit nem becsül meg. Ha kap,vagy vesz új ruhát/cipőt, semmit sem tart tisztán,vagy rendezetten úgy néz ki mint a lancimók. Nehezére esik a minden, ami az esztétikával kapcsolatos, képes volna évekig el üldögélni a mocsokban,ha nem takarítanék meg is koszosodna. Miért lett ilyen? A szüleitől hozta ezt, vagy veleszületett tulajdonsága? És ilyenkor mindig visszakérdez,hogy minek rendben tartani bármit?
jún. 6. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
39%

Depi is lehet mögötte. Ürességek. Vagy gondok is. Vagy minden más fontosabb.


A pasik amugyis gyakorlatiasabbak. Általában pl üzletelnek uzletet kotnek, a penzimugyi meg papirmunkát meg egyéb "sz.rakodásokat" meg lepasszolják irodákra vagy külsősökre.

Kb ezt rá lehet húzni a házra is. A penzkeresés az ideje vagy pihenés töltödés vagy sport, futás, fontosabb, lényegesebb, mint holmi cipőpucolás.


Láttál már olyat pl barmelyik ciporeklámban is hogy bárki is cipőt tisztít? Inkább a maratont a győzelmet azt hog ymegteszed kitartasz akkor is megcsinálod, vagy a futás okozta kikapcsolást emelik ki. Nem a pucolását.

jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
De mi az a lancimók???
jún. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen mindegy, hogy mi az a lancimók, el tudjuk képzelni. Ez a faszi soha nem fog megváltozni. Nem fogsz tudni vele sehova menni, ahol normálisan kell megjelenni, nem fogsz tudni normális embereket magatokhoz meghívni, és egész életedben ki fogod dolgozni a beled a háztartásban, hogy helyette is rendbe tedd, amit kell. Ez nálam simán szakító ok. Nekem is volt ilyen pasim, amikor egy éjszakát ott aludt nálam, másnap két órát takarítottam utána. Hidd el, vannak tiszta és igényes férfiak is, ezt meg hagyd meg olyanoknak, mint ö maga.
jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Én nőként vagyok ilyen, nálunk mindig kupi volt, ezt szoktam meg.
jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

3# nekem ugyan nem mindegy!

Mi az a lancimók?

jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Ezt tanulta otthon és neki így megfelel. Hogyha ezt tudtad és zavar, hogyan voltál képes összeköltözni? Mi változott?
jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy darabig kezdte átvenni azt,hogy rendezettebb legyen minden téren,aztán a drága édesanyja beleszólt,és úgy tűnik,az ő szava és befolyása erősebb hatást gyakorolt mint én a közös jövőnkkel együtt.
jún. 6. 23:05
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Lancimók? Ez milyen nyelven van?
jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!