Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elhagytam a barátom külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a barátom külföldön (holland) bosszúból fel tud jelenteni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Év elején össze költöztünk és nagyon hamar megbantam kiderult hogy nem teljesen normális, az tette fel a pontot az i-re hogy megcsalt, amikor ezt megtudtam össze pakoltam és elhagytam az országot,hagytam neki egy screenshotot kinyomtatva az asztalon,nem magyarba mentem

Azt állítja hogy kiraboltam azokkal a dolgokkal amiket ő nekem ajándékba adott és azzal fenyegetőzott hogy magyarba feljelent. Új munkát kellett keresnem, új lakást teljesen a 0ról, annyi pénzből amennyit félre tudtam rakni és ami az ajándékok eladásából jött.



jún. 4. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítani tudja? Ha nem, akkor semmit nem ér vele...
jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is alaptalan a félelmed. Nem tud veled csinálni semmit sem, már pedig bizonyítani nem tudja. Üres fenyegetőzés.
jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsen. Ne foglalkozz vele.
jún. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Körberöhögik a zsaruk. Amúgy megérdemeltétek egymást, ha te meg ilyenen kattogsz... épp olyan hülye vagy, mint az exed.
jún. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kései Sirató ***** válasza:
Nincs tisztában az ajándék fogalmával. Lakást, autót is lehet ajándékozni. Jogi értelemben egyáltalán nem lopás tehát. Nem kell neki visszaadnod, amit neked ajándékozott, az a te tulajdonodba került.
jún. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!