Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek,ha a barátotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek,ha a barátotokról kiderülne,hogy helyzetekben nem tud felnőtt emberhez méltó döntéseket hozni,és esze ágában sincs,komolyan részt venni az adott kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy pontosítsam,és írjak rá egy példát. Ha a jövőnket illető tervekről esik szó "nem tudom,édesem mi lesz,vagy hogyan lesz,de majd valami lesz". "nE MOST NE NYÚZZ KÉRLEK,MERT NAGYON SOK A MUNKÁM,ÉS NINCS KEDVEM VESZEKEDNI". "mAJD VALAHOGY MEGOLDJUK" "Nem tudom,mikor tudjuk megcsinálni,de majd valamikor". "Persze,megcsinálom valamikor,de most nincs rá időm". "Ne nyaggass már kérlek,jó helyen van ott a szemét,ahol van, jó lesz azt holnap is levinni". (természetesen ilyenkor ha az ő feladata ha nem,él nézi,hogy ott van..Ez csupán pár dolog, de az,hogy gyerekként mindig arra hivatkozni,hogy fáradt...Meg nem vettem észre...Szerintem,az én felfogásom,és neveltetésem szerint,egy embernek észre kell vennie azt is,hogy mondjuk el van csúszva a lábán a zokni, vagy,hogy rendetlenségben van..Ő simán átlép ezeken a dolgokon"mert most fáradt vagyok".-.. Kérdezem én, de mindig? AMikor probléma van,homokba dugja a fejét, elzárkózik,és mindent cseszegetésnek vesz..
máj. 17. 11:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Fáradt, sok a dolga, és nem ér rá. Nem ér rá veled és a közös dolgaitokkal foglalkozni.

Lehet, hogy nagyon sok és stresszes számára, amit házon kívül, a munkájával kapcsolatban kell csinálnia (vagy ő azt gondolja, hogy kell csinálnia), de ha ilyet mond, hogy "én neki ne merjek ilyemsit adni,ha nem tetszik valami le lehet lépni", akkor nagyon nincs veled, nem számít rád, és nem számíthatsz rá.

Tulajdonképpen megfenyegetett (ne merj), és elküldött.

máj. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ez csupán pár dolog, de az,hogy gyerekként mindig arra hivatkozni,hogy fáradt."


Mindez a Felnőtt párkapcsolatok rovatban.


Miről zagyválsz itt egyáltalán? Gyerek a párod? Pedofil vagy?

Vagy a gyerekedről beszélsz? De akkor hova akarsz lelépni? A gyerekedet 18 éves koráig köteles vagy eltartani és nevelni.

máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát ha nem tudsz értelmezni,az a te bajod...sajnos vannak hozzád hasonló tulkok itt.
máj. 17. 13:23
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

Ritkán írok ilyet, de szerintem rohadt irritáló lehetsz.

Örülj, hogy eltűr.

máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%
Az ilyen érzéketlen nőnek mint te nem való párkapcsolat de még házi állat sem , tippre is azt mondanám nem szereted az állatokat mert azok is csak mocskot hagynak maguk után a te elméd szerint. Érzelmeid nincsennek az biztos.
máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
46%
Te jó ég. Itt okoskodsz mindenkinek, de arra nem tudsz magadtól rájönni, hogy hagyni kéne ezt a kapcsolatot.
máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
60%
Minek vagy még vele? Ő szarik rád, meg kb. mindenre. Az ilyennek minek egyáltalán párkapcsolat. A manchildokat egyedül kell hagyni, mert csak megkeserítik mások életét.
máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog valtozni nála, így szokta meg, ilyen a felfogása sajnos. Amikor több kapcsolatbeli feladat lesz azok szintén rád hárulnának majd.
máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!