Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, nők, ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ti szoktatok együtt zuhanyozni/fürdeni a párotokkal?

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon tetszik, szerintem nagyon jó dolog így is együtt lenni, de ahogy sejtem, ezt nem biztos hogy sokan szeretik.

Nektek mi a véleményetek erről? Ti szeretitek? Ha igen mit szerettek benne? Mit szólnátok hozzá, ha a párotok ezt kezdeményezné?


2023. okt. 28. 00:42
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretek a másik testével foglalkozni. Nekem az hogy a meztelen testét simogatom, bekenegetem, masszírozom ezek is nagyon bensőséges, intim dolgok, pláne ha együtt zuhanyozhatunk. Szeretem ilyenkor a másikat “lerendezni” is, nekem ez jól esik, és szeretem ezt is kezdeményezni. Sajnálnám, ha neki ezek közül sok dologra nem lenne igénye, vagy zavarná, de elfogadnám.
2023. okt. 28. 09:08
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

11

Kérdező, megtudhatom, hogy férfi vagy nő vagy?

Eddig egyetlen egy párom volt akivel ez működött volna amiről írsz és nagyon nagyon hiányolom a kapcsolatomból ezt a fajta egymással törődést. Szinte fájdalmas mikor ellök a férjem magától, hogy neki ez nem esik jól, hagyjam békén.

2023. okt. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12: Férfi. Én ezt mindig is szerettem, de érdekes módon a korábbi kapcsolatomban is csak nekem volt ez fontos, a másik nem kezdeményezett magától ilyesmiket, sőt szinte semmit. Szeretek csak én is kezdeményezni nem erről van szó, csak ha a másik nem kezdeményez, abban benne van, hogy neki ez nem is fontos, de ezek szerint nem szeret velem sem foglalkozni, nem érdekli. Én szeretem feltölteni ilyenekkel a másikat, és jól esik, ha ez a hozzáállás kölcsönös, és benne is felmerülnek ezek fordítva.
2023. okt. 28. 09:33
 14/25 anonim ***** válasza:
59%

13

Köszi :) én is úgy képzeltem, hogy nem csak egyes nőknek lehet fontos ez, hanem férfiak között is van aki ilyen módon is kapcsolódik a másik félhez.

De persze még számtalan egyéb tulajdonság és körülmény befolyásolja a választásainkat, úgyhogy...

2023. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%
A legtöbb zuhanyfülke olyan pici, hogy álló brokival megfordulni benne is nehéz, két ember pedig el sem fér egyszerre benne.
2023. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Imádnám!
2023. okt. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Eddig minden párommal szerettem, kell hozzá megfelelő partner akivel jó móka és benne van az ilyenekben.
2023. okt. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Kitana. ***** válasza:
100%
Előfordult többször, jó program, de vannak azért kellemetlen részei, ha nem te állsz épp a meleg víz alatt, hanem csak esik rád a másik testéről visszaverődő, már hideg víz😂 De ezt leszámítva igen, szeretek közösen zuhanyozni.
2023. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%

14

Megnyugtatásképp, én is hasonló vagyok pasiban.

😊

2023. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19

Köszönöm :)

2023. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!