Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet megoldani azt,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megoldani azt,hogy ne aggódjak este azon,hogy párom nehogy rátaposson a kutyára este véletlenül?

Figyelt kérdés
Ágyban alszik a kutya, kis méretű. Ott is aggódok, hátha agyon nyomja vagy ha a földön van,akkor rálép. Kutya sűrűn váltogatja az alvóhelyet, folyton járkál. Kizárni nem fogom. Tegnap a kutya jött fel az ágyra, miközben ő ment ki és amire visszajött, máshol volt és véletlenül úgy orrba vágta ,hogy tüsszögött. Próbál figyelni, de akkor is aggódok folyton. Főleg,hogy éjjel még wcre is kijár és ha a kutya a parketta közepén fekszik vagy a szőnyegen, nem biztos,hogy észreveszi.
2022. dec. 6. 17:00
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Évek óta lakasban él, nem fogom kidobni a kedvetekért. Ezelőtt soha nem hallottam ilyet ,hogy valaki nem látja meg és rátapos..
2022. dec. 6. 18:54
 22/36 A kérdező kommentje:
Aludt nálam több ember és nem kellett aggódnom ez miatt.
2022. dec. 6. 18:59
 23/36 anonim ***** válasza:
75%

Te beteg vagy, ki azt mondta, hogy dobd ki? Azt írták, hogy más szobában legyen, máshol akár kosárban aludjon.

Ezen mit nem lehet megérteni? ^^

2022. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Nincs másik szoba. Át kell menni a nappalin, ha valaki wcre megy. Én nem, mert leszoktam róla,hogy éjjel felkeljek, de ha nappaliban fekszik a földön, nem veszi észre. Simán rálép. Alszik a kosarában, de ha melege van, felkel és a padlóra fekszik.
2022. dec. 6. 19:04
 25/36 anonim ***** válasza:
36%

24.


Ha valaha reklámoznának a tv-ben bármilyen nyugtatót, te lehetnél a tökéletes a reklám elejére, vagy az "előtte" részre.

2022. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Miert ?
2022. dec. 6. 19:17
 27/36 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg a párodnak, hogy figyeljen oda merre lép.
2022. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Pár hónap alatt nem tudta megszokni.
2022. dec. 6. 19:25
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor döntsd el, hogy a kutya vagy ő marad az életedben:D
2022. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
43%
Én nem értem, miért esett neki mindenki a kérdezőnek... Ha a barátja nem veszi észre a kutyát és akaratlanul bántja, az nyilvánvalóan nem jó dolog és természetes, hogy a kérdező félti a kutyáját...
2022. dec. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!