Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Naponta mennyit beszélgettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta mennyit beszélgettek a pároddal?

Figyelt kérdés
Mennyi idő az, ami után úgy érzed, már nincs mit mondanod és inkább más tevékenységbe fognál? A párodnak ezt hogy tudod elmondani, hogy már sok a beszélgetés úgy, hogy ne bántsad meg?

2021. nov. 1. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nincs ilyen időmennyiség. Volt hogy egész napokat is végigdumáltunk reggeltől estig.
2021. nov. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha én írok, olyan napi két - három mondat, mert dolgozik, ha én nem, ő általában tök jól elvan kommunikáció nélkül. Amit szóvá is tettem, érdekes módon gyorsan tudott változtatni a kényelmességen.
2021. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Közel 8 éve vagyunk együtt, ő munka mellett tanul, sajnos mostanában nincs olyan, hogy túl sok.

Egyébként együtt élünk, így ha itthon vagyunk sokat beszélgetünk felszínesen is, tartalmasabban napi fél óra talán megvan. Ha nem vagyunk együtt viszont nem szoktunk sokat kommunikálni, napi néhány egyszerű üzenet, vagy ha valamit meg szeretnénk osztani a másikkal.

Ha túl sok lenne, most is és régen is megmondtam volna, hogy most ezt és azt szeretném csinálni, később folytassuk a beszélgetést.

2021. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Reggel: kellemes, sikeres napot kivanunk egymasnak.

Aztan 10 korul hiv (en home officeban, o pedig ingatlan ugynok igy eleg rugalmas). Kave alatt beszelgetunk, hogy hogy haladunk a munkaval, miket kell elvegezni. Kesobb ebed utan megint beszelgetunk, ekkor szokta kozolni, hogy kb. mikor indul haza, illetve elmondja, hogy hogy ment az ugyfelekkel. Amikor hazaer, akkor nem beszelunk a munkarol!

Altalaban vacsi stb es most 20-23h-ig beszelgettunk :) O mar alszik en pedig olvasgatok..

Mindenrol beszelgetunk..ossze vissza, de tenyleg ami jon!

2021. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggel csak ami sürgős, milyen ruhát adjon a gyerekekre, kell-e valamit beszèlni az óvónőkkel, stb. Délben szoktunk telefonálni, amíg eszünk, abba a 20-25 percbe sok minden belefér. Délután kettesben keveset, mert a gyerekekkel vagyunk, esténként aztán újra ketten, sokat. Bár olyankor nem csak beszélgetünk. 😄

12 éve együtt

2021. nov. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat - de azok mély, normális beszélgetések -, mert én utálom a felszínes cseverészést :D De 6 éve működik a dolog.
2021. nov. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!