Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, melyik nőkkel volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik nőkkel volt jobb a szex eddig? Alacsonyabbakkal vagy a magasabbakkal? Vagy ez semmit sem befolyásolt?

Figyelt kérdés
2019. aug. 5. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem ez számít.
2019. aug. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
A normálisakkal (mármint értékrendileg)
2019. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Hanem mi achilesz
2019. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%

Én a magasabb nőket preferálom.

Hosszabb a hüvelyük, így elférek benne anélkül, hogy megsérteném.

Csókolózni, ölelkezni is sokkal kényelmesebb, mint egy fejjel alacsonyabb lánnyal.

2019. aug. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Alacsonnyal azért volt jó mert kicsi volt és jó volt dominálni szex közben.

Magas mert azért volt jó, mert jó magas lábai voltak és szintén jó volt dominálni szex közben.

:)

2019. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Alacsonyabbakkal jobb volt. A kis testüket úgy pakolod ahogy szeretnéd, volt aki kifejezetten szűkebb is volt és mint előttem is írták, jól lehet felettük dominálni.

25/F

2019. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Figyi, 175 alatti nőm nem volt. Szóval a magasakkal. 😃
2019. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A hüvely hossza nem függ össze a magassággal. Én alacsony vagyok, de a nagyot szeretem. A barátnőim mind magasabbak, de nem szeretik a nagyot, mert az kényelmetlen, fájdalmas.

Ugyanúgy vannak kis farkú magas pasik és nagy farkú alacsony pasik.

2019. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem HSS jön be, ő kicsi és elég autista ahhoz hogy elhiggye hogy kikotozes közben csak véletlen bas(folyatatok sexualis tevékenységet)zom mindig seggbe
2019. aug. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A melyik után egyes számot kell használni. Melyik nővel, vagy milyen nőkkel... vagy mely nőkkel?...
2019. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!