Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Írjak rá random?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Írjak rá random?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már hónapok óta szemezgettem az egyetemen,nagyon tetszik,sosem beszélgettünk (másik szakra jár,a városi könyvtárban találkoztunk össze párszor) most viszont,hogy véget ért az egyetem valahogy nagyon megbántam,hogy nem léptem oda hozzá mert éreztem rajta is a szimpátiát sőr mindig köszönt és mosolygott. Megtudtam tegnap a nevét és szerintetek nagyon creepy lenne ha ráírnék?
2019. júl. 20. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá, nincs veszteni valód.

Pl "Szia, nem te vagy az a srác aki a könyvtárban ezt a könyvet nézte/olvasta, engem is érdekekne hogy milyen ...." Vagy valami ilyesmi szöveggel hozz be olyat, ahonnan ismerheted vagy ahonnan az elso ismerettség biztosított.

És persze azért legyél óvatos, nehogy csak felbátorodjon és csak meg akarjon dugni mert konnyű prédánqk néz

2019. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Legyél nagylány és írj rá.
2019. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első, látom értelmezési gondjaid vannak: Már befejezte a csajszi az egyemet. És ezért gondolja butaságnak, hogy rá írjon így, hogy már nem találkoznak többet.


Amúgy szerintem mersz és nyersz, vagy ülj a seggeden és sajnáld, hogy elment. Veszteni valód nincs.

2019. júl. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem,hogy számomra csak a félév ért véget, bocsi az értetlen fogalmazásért. Köszi a válaszokat. :)
2019. júl. 20. 20:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá, nincs veszíteni való.
2019. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyira félek,hogy hülyének néz. A nevemet se tudja.😂
2019. júl. 20. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!