Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy mi nők mondjuk sokkal jobban kiakadunk pl egy olyan dolgon, h : bocsi nem érek rá találkozzunk máskor.. és akkor mi ezért kiakadunk mert a barátunk lemondta.Vagy, hogy ha egy férfi megcsal minket és mondjuk neki, h ha én is ezt tettem volna te mit tennél és azt mondja, h akkor 1-1 lenne..:S Hogy tudják a férfiak így elviccelni a dolgokat? mi meg nők miért akadunk ki?:O tovább is ellehet menni a témába ha gondoljátok..
2010. júl. 11. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert ha csak sírnék és pesszimista lennék minden szar miatt, akkor nőnek születtem volna pinával. de mivel férfi vagyok az élet megnevelt és tudom mit kell komolyan venni és mit lehet keserű humorral is elviselni.


"...How long how long will I slide

Separate my side..."

2010. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem ilyen vagyok pl 17/f
2010. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mert a férfiaknak több téren is működik a humorérzékük :D

És mert kevesebb férfi szorul rá a pszihológusokra...

És persze gondolom azért is mert a férfiak megértőbbek is a nőknél...hisz nem igazán hisztiznek mindenen hanem elfogadják amit muszáj..és miért? mert muszáj.

2010. júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nem is minden nő hisztizik (: hát mondjuk én nem abba a kötegbe tartozok..de azé szarul esne ha el lennék hanyagolva..(: de tudom h teret kell adnom a pasimnak ha haverokkal akar lenni akkor menjen majd máskor velem lesz (: nem tarthatom rövid pórázon mert tudom h bízok benne és nem tenne olyat ha meg igen akkor benéztem felállok és újat keresek (:
2010. júl. 11. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor ez a kérdés kicsit felesleges :D am meg a férfiak jobban elfogadják a dolgokat. "ez van ezt kell szeretni." a nők meg szeretnek sokat csámcsogni a dolgokon és felfújni
2010. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
attól függ mennyire fontos a téma.:DD
2010. júl. 11. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:

hát láttam én már az ellenkezőjére is szép példákat...

egy korábbi párom olyanokon besértődött, hogy elmentem bnőmmel vizipipadohányt venni és ezért otthagytam msnen. ő meg ha elment futni egyik lány ismerősével 1 rossz szót se szóltam. =)

megcsalásról meg annyit, hogy én nem csinálok úgymond nagy ügyet a dologból, ha valaki elcsábítja aktuális páromat, had vigye, de hozzám ne jöjjön vissza. én hűséges típus vagyok, ha párom megcsal akármennyire szeretem és szenvedek nem engedem vissza, keressen mást és legyen vele boldog, nem fogok hisztériát rendezni, ennél több tartás van bennem =)

20/l

2010. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság nem csak sok ilyen nő, de sok ilyen rinyagép, minden megsértődő és kiakadó férfi is van.
2010. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

nyafkák.

:S

de ez is hogy ha a pasi minél többel lefekszik menő de ha egy csaj sok pasival az már r****.. hogy van ez

2010. júl. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!