Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
annyira egyedül érzem magam. barátnöm messze lakik ö nem tud átjönni. sajnos nincsen egy kialakult baráti társaságom akikhez mindennap kimegyek este beszélgetni szorakozni ilyesmi. és nagyoon rossz mert már megint szombat van és nyáriszünet és már megint a gyakorit olvasom ahelyett hogy elmennék bulizni de egyedül nem szeretek elmenni sehova.van még valaki aki ugyan igy járt mint én?
2010. júl. 10. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
háááátén. csak engem a barátaim átbasztak ezér nem vagyok velük, akivel meg bulizni járok, most elutazott. de jövőhéttől kezdődik megint a jó. keress új embereket, menj el legalább egy emberrel bulizni és nagyon jólesz hiddel ;)
2010. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerős a szitu, én is így vagyok vele. Ráadásul én pesti voltam, haverok, stb... Viszont a család (és én is) egy éve leköltözött vidékre... :(
2010. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
énis ugyan ebben a helyzetben vagyok, barátaim le se szarnak, rájuk kell tukmálnom magam ha egyszer el szeretnék menni valahova..ezért inkább anyámmal szoktam menni mostanába bulizni(komoly):D sokkal jobb mint a barátaimmal, igaz gyakran a barátnőmnek nézik, de legalább az anyagiakkal nem kell bajlódnom:)
2010. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
jah és 16/F
2010. júl. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
23:14 igen én is igy vagyok vele én is pesti voltam és a család a költözés miatt kiszakitott egy kialakitott baráti körböl akikkel igy megszakadt a kapcsolatom vagyis néha beszélünk de már nem az igazi. igaz itt is vannak haverjaim meg barátaim akikkel néha elmegyünk erre arra de mégsem tudok olyan kapcsolatot kialakitani ami olyan lenne mint a régiekkel.
2010. júl. 10. 23:20
 6/7 anonim ***** válasza:

én is ugyanebben a helyzetben vagyok :SS

én meg ink bátyámmal megyek koncertre xd de mindenki azt hiszi,hogy csak azért mert nincs senki más stb...

16/L

2010. júl. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is , bár én hála Istennek nem sokszor unatkozok napközbe(remélem lesz értelme), mert jövő tanévben érettségizek, aztán rendészeti suliba szeretnék menni, és arra edzek minden nap(Nah jó, nem minden nap, a vasárnapi nap pihenő), és készülök a műveltségi tesztre..ááá

Az a rossz, hogy egy faluban élek szüleimmel, és itt szinte szó szerint SEMMIT nem lehet csinálni/elütni az időt...Néha van Disco, de az meg tele van cigókkal.Amúgy utálok itt lakniXD


17/F

2010. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!