Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőies lelkű férfi hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies lelkű férfi hogyan lehet férfias férfi? (gyakorlati útmutató kellene)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy nőies a belső énem férfi létemre. Túlérzékeny vagyok, mindent a szívemre veszek (pozitív és negatív dolgokat is) és sajnos így szociálisan érzékeny, foglalkozom mások érzelmeivel stb. Ma már hajlamos vagyok önsanyargatásra is, és semmi önbizalom már. Elhittem azt a dumát, hogy jó vagyok ahogy vagyok, hogy egy romantikus érzékeny pasinak is van keresni valója egy párkapcsolatban. Azonban emiatt minden lány/nő férfiatlannak tart. Én meg nem akarok többé ilyen lelki gyenge lenni, naiv, meg egy álmodozó fiatal stb. Azt akarom, hogy férfiként tekintsenek rám, de magamban is alig hiszek, egyáltalán nem.

Ehhez kérnék megvalósítható gyakorlati útmutatót, lépésről lépésre, mit hogyan csináljak?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. júl. 10. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinövöd.
2010. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

önbizalomdopping kell.


1. a helyi patikákban található 0.5 literes kiszerelésben különbőző márkanevekkel ellátva [ált.: Soproni, Gösser, Heinekken

2. szintén a helyi "patikában" található már 0.2/0.4-es [dc] adagonként [ált.: Hubertus jéger]


3. Menj sportolni! Izmos srác = férfias.


4...

2010. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én is ilyen vagyok. Szerintem. És hát én a "dobd be a mélyvízbe" trükköt alkalmaztam. Végigsétálgattam itt a környéken pár utcát nyáron alsógatyában, had röhögjenek az emberek. A végére már nem is érdekelt hogy kiröhögnek. Aztán ezt a "leszarom mások véleményét" dolgot megtartottam. Barátnőt meg próbáltam az ismerősi körből kinézni, jé, pont kapóra jött egy volt osztálytárs. Ha pedig valakivel már úgymond összejöttél, akkor nyugodtan add magadat. Ha nem csípi az érzelgősséget akkor majd keresel mást. Nekem elsőre összejött, már többint 2 éve tartós kapcsolatom van, és boldogan élek amég meg nem halok. :)

Lényeg hogy próbáld meg kevésbé komolyan venni mások véleményét. Engem is sokan suttyónak tartanak. De istenem, hát nem leszarom? :D

2010. júl. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem küzdősport űzése pasinak , csajnak önbizalmat erősít !!!
2010. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!