Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hülye vagyok hogy ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülye vagyok hogy ebbe a válalkozásba kezdtem? Hol kezdjem az egészet? :S

Figyelt kérdés
Ma voltam strandon és egy lánnyal váltottunk pár szót eléggé be jött meg ahogy levettem én is neki.. aztán mire azt akartam hogy meg kérdezem hogy hívják?, addigra sehol nem találtam.. szerintetek lenne értelme myvipen kutakodni??:S.. most ha beállítom hogy 14-16 évesig keressen akkor talál annyit mint a nyű és azt sem tudom valójában hol keressem .. Cegléden ismertem meg:S hülye vagyok.? mert szerintem igen.. :D
2010. júl. 10. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem is:D:D:D menj el holnap is, és találkozol mással.. ez most nem jött össze, de tetszett ahogy leírtaD:D:D:D
2010. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha elmész még párszor a strandra lehet h összefutsz vele megint. ki tudja? :D
2010. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

20:36nak van igaza!

főleg, hogy sonak nincsnak is fent myvipen....sőt lassan facebook az iwiwet is kiszorítja

2010. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utsó vok: bocsi nagyon siettem, sokak nincsenek ezt akartam írni :)
2010. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen:D hát a strandra azért nem megyek el elég messze van..:d amúgy ott dekkolnék reggel hattól zárásig hát hogyha be jön: D nekem nagyon tetszik :):D:D:D
2010. júl. 10. 21:06
 6/6 A kérdező kommentje:
De a városomban is van egy hasonló csaj:D :D most jut eszembe XD
2010. júl. 10. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!