Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívjam/nehívjam? Kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam/nehívjam? Kezdeményezzek? Lehet hogy ő is érez valamit? Annyira nem tudom. Nekem ez még új. =/

Figyelt kérdés

Heló! Van egy 16/f akit nagyon szeretek és legutóbb elhívott koncertjére:$.Elmentem megmondtam neki hogy nagyon tetszett és írta hogy legközelebb is nagyon örülne ha elmennék...bár jobb lenne ha tesóm nem jönne...Aztán számokat küldözget olyan címekkel mint pl: when i see you...illetve megkérdezte melyik szám tetszett a legjobban a koncertjükön éskb 1 hónap múlva átküldte nekem ezt akét számot, amit felvettek...fura volt hogy pont ezt a kettőt(bár lehet hogy csak nagyon egyezik az ízlésem a bandáéval...legalábbis BIZONYOS tagjaivalxD)

aztán...nemrég küldtem neki egy smst, hogy mindenről ő jut eszembe:$ annyit írt h majd msnen megbeszéljük...csakhogy msnen nem került szóba a dolog és én sem akartam felhozni...mindig nagyon kedves velem:)mostanában másképp beszélünk egymással...lehet hogy csak azért mert én szerelmes vagyok belé és nem azért mert esetleg ő is???és lenne még egy kérdésem...Szerintetek nagyon para elhívni 2esben...pl sétálni? v várjak amíg ő kezdeményez??? ritkán talizunk...inkább msn...de az meg nem olyan jó...és nagyon hiányzik is...minden este rá gondolok és mindig ő van a fejemben, de...nem tudom ezt hogyan mpndjam el neki=/

nagyon szépen köszönök minden értelmes választ:) 14/l


2010. júl. 10. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ha akar valamit kezdeményezzen, én utálom a nyomulós csajokat.
2010. júl. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Hívd el simán. Sétában, esetleg fagyizásban semmi rossz nincs. Jobban megismeritek egymást. Lehet h a fiú is ugyanúgy gondolkozik mint te, h mi van ha nem jönne el velem, hívjam vagy ne? Lehet h csak egy jelre vár. Ha tetszik hívd el és legyél vele egyenes. Mondd el neki séta közben h nagyon tetszik neked és jó lenne ha esetleg lehetne valami közöttetek.

Én is így jöttem össze a barátommal és már 4 éve együtt vagyunk :) Ő is ilyen kis nyuszi volt ^^

Sok sikert!

20/L

2010. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!