Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

kb 5 éve megismertem 1 lányt, és úgy naggyából három éve eléggé jóba lettünk (barátság...)

asszem beleszerettem (kb másfél éve)...:S csak 1 bibi van,... h épp most szakított a legjobb haverommal (akivel egy hétig jártXD) és ő még szereti a lányt, én meg nem akarom megbántani a haveromat meg nemtudom h a lány csak barát ként tekint-e rám...:S:S:S

nemtom mit csináljak:/ HELP ME!!!


2010. júl. 10. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Azt neked kell eldöntened, hogy ki a fontosabb a legjobb barátod, vagy a szeretett nő. Ennek fényében kell döntened. Amennyiben a lány többet jelent neked, akkor lépned kell, persze csak akkor, ha kiderítetted, hogy a lány is hasonlóan érez irántad. Ezt finom módszerrel puhatold ki, mert ha lány nem érez úgy ahogy te, akkor feleslegesen ne bánts meg a barátodat.
2010. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
először hagyjad a haverodat h elfelejtse, mee azé mégiscsak fontosabb a barátság. aztán ha már nem lesz cinkes akkor kezdjél a csajjal de el ne hiivd közös tallra a haveroddal.
2010. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Háát, öt, éve ismered, három éve a a barátod, s nem tudod hogyan gondolkozik rólad? Szerintem nem kellene neked ezen agyalnod. Ha a lány szeretett volna tőled valamit, akkor szerintem a barátoddal jön össze...Vagy ez egy három éves kapcsolatvolt ami tönkre ment? Nem tudom. Őt, év az nagyon sok idő, hogy ezzel tisztában legyél! Neem?? Vagy, hogyan...


:-)

2010. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, kinövöd
2010. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lődd le magad:D...jobb golyó által halni meg, mint a szerelem okozta sebektől elvérezni...

ck vicceltem no...hát, adj időt a lánynak...és aztán lassan kezdj el közeledni feléje...

2010. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát sokkal okosabb nem lettem, de azért köszi:S:D


és hát az a helyzet h nemtom h melyikük fontosabb a számomra XD(sz@rügy)

2010. júl. 10. 18:34
 7/7 A kérdező kommentje:
15:01---> azvan h 3 éve lettünk jóban/barátok (kb) ez így az idő múlásával tovább érett... és én meg itt vok a szerelemmel b@ssz@meg:@
2010. júl. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!