Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már elő veletek is ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek is ilyen?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon szép, és teljesen bele vagyok zúgva. Tegnap egy buliban együtt voltunk, iszogattunk, jól éreztük magunkat. Mikor már indulnunk kellett volna haza, akkor csattant el egy csók. Sajnos több nem lehetett, mert mennünk kellett. Én azt hittem, hogy összejön a dolog, de ma mondta, hogy ő nem így gondolta, és hogy maradjunk barátok. Én azt hittem, hogy ott fogom elbőgni magam a gép előtt, de aztán mégse. Nagyon rosszul esett. Veletek fordult már elő hasonló?
2010. júl. 10. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, még rosszabb is. :( lehet, h megijedt, de ha nem gondolta komolyan, nem éri meg vele foglalkoznod, találsz nála sokkal jobbat. :) Annyit meg nem ér meg, hogy szenvedj miatta, csak magadnak teszel rosszat!
2010. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tőle jobbat? K*rvára jó nő. Már 2 éve róla álmodozok, és most sikerült. Nagyon boldog voltam, mikor megtörtént, és ma meg MSNen értesültem, hogy nem akar semmit... K*rvára szarul éreztem/érzem magam.
2010. júl. 10. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor beszéld meg vele, h mit érzel, hátha összejön!:) Sok sikert:)
2010. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
:S
2010. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én már kiöntöttem a lelkem neki, és nem szart le, megértett, de visszautasított.
2010. júl. 10. 15:29
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tudsz mást tenni ilyenkor, mint hogy elfogadod, és átlépsz rajta. esetleg tiltsd le. ha már valami összejött, a következő könnyebblesz. Amúgy a lányok mindig akkor könyörögnek vissza, mikor a pasijuknak már sikerült elfelejtenük őt..
2010. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Akkor gyorsan elfelejtem! :D

Bár csak ilyen könnyű lenne... :S

2010. júl. 10. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
fenyegesd meg XD
2010. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
olyankor megszokott lágyulni a szívem amikor megfenyegetnek XD
2010. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!