Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Vhogy meg lehet különbö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Vhogy meg lehet különböztetni h épp ronda vagy szép csajt bámultok?

Figyelt kérdés
ha igen,hogy?
2010. júl. 9. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem bámulok ronda csajt :) a széppel szemezek, a csúnyát hagyom.
2010. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mit akarsz megkülönböztetni. bocs :D
2010. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát persze ha legalább egyszer életedben belenézel a tükörbe.
2010. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért feltünö ha valakinek érdekes arc berendezése van
2010. júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem bámulok olyan lányt aki nem tetszik, nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, valószinűleg ő is tudja magáról, hogy nem valami vonzó... A szépet sem bámulom igazából, ahhoz nagyon meg kell hogy fogjon benne valami (pl a szeme, szája :)), hogy ne tudjam levenni róla a szememet...

Egyébként baromi kevés olyan lány lehet akit azért néznek meg mert csúnya. Én azért nézek meg valamit, legyen az bármi, mert tetszik, tetszik amit látok. Ha nem tetszik nem nézegetem, ennyire egyszerű dolog ez :) Ha már itt tartunk ti is akkor bámultok egy fiút ha tetszik? :)

2010. júl. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a "nem tetszik" kategóriát nem szoktam bámulni. Csak az irtó rondát, ugyanis képtelen vagyok elhinni hogy valóban lehet valaki ennyire ocsmány :D Bár szerencsére még csak két ilyen csajt láttam. Talán elég is volt :D

Az arckifejezésem vmi ilyesmi: [link]

2010. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aki nem tetszik azt nem nézem meg, maximum egy röpke pillanatra nehogy észrevegye, akkor is csak akkor ha valami nagyon fura van rajta vagy ilyesmi...
2010. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És igen,én csak a helyes pasikat nézem meg,vagy,azt aki nagyon néz engem =)
2010. júl. 10. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!