Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legvadabb vagyatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legvadabb vagyatok, ami eddig teljesult?

Figyelt kérdés
Vagy ha meg nem teljesult, mi az?
2010. júl. 9. 21:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha én azt most ide leírnám a pokol tüzén égnék el.
2010. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
(Szóval röviden és tömören, sokáig olyan férfi tetszett, aki házas :( )
2010. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, ha egy férfi magáévá tenne vadul...Ez még nem teljesült sajnos:D
2010. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem ez volt a celom, de irj privatba;)
2010. júl. 9. 21:33
 5/13 A kérdező kommentje:
abban mi a bun, ha tetszik egy hazas ferfi? (a Biblia erre hivatkozo reszet hagyjuk) csak tetszett, vagy tettel is erte valamit, hogy ne maradjon az? mert a tetszes eleg tag. de ha nem kotod az orrunkra, nem kell, ennyi is eleg
2010. júl. 9. 21:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, ha egy izmos férfival szexelnék:D Mondjuk gondoltam katonára is,nagyon tetszenek valamiért:S De az összes eddigi álmomba idősebb férfival szexeltem:S Volt ,hogy nagyon erőszakosan.:S Kicsit szégyellem is magam emiatt.

Ja és még nem teljesültek ezek még csak a vágyaim:D

2010. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok vallásos :) Tudtam, hogy nem szabad mégsem bírtam ki és egész nap rajta törtem a fejem, holott nekem is iszonyú rosszul esne, ha valaki a férjemre ácsingózna. Nem történt egyébként semmi soha, de akkoris bűntudatom volt miatta.


Egyébként, akit privátba hívtál érdemes végiggondolnod, mert talán veled azonos nemű :) Csak jó tanács :)

2010. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21.32-esvagyok.Egyébként lány vagyok:D De semmi célom nem volt ezzel meg amúgy is még senkivel sem voltam.:s
2010. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

keson jutott eszembe...neten amugy sem ismerkedem kimondottan szex celjabol. de amint latod, egy lany

azt persze h megertem h kellemtlen ha acsingoznak a szerelmedert. de tisztellek azert h tiszteletben tartottad kettojuk kapcsolatat



abban pedig nincs semmi kivetnivalo, ha eddig nem voltal senkivel, eljon annak is az ideje

2010. júl. 9. 21:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak azért írtam,hogy nem vtam senkivel még,mert első alkalommal a vad szex szerintem nem éppen kedvező:d
2010. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!