Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen csak a szex segíthet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen csak a szex segíthet? Hogy foglaljam le magam?

Figyelt kérdés
Az a "problémám",hogy már több mint egy éve nem szexeltem.Egész jól bírtam,de az utóbbi 2 hónapban kivagyok.Napi 7-9X masztizok,majd szétrobbanok.Jelenleg nincs barátom,így semmi esély szexre.19/L
2010. júl. 9. 20:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én keresnék egy ágycimbit. Felettébb praktikus tartani egyet, ahogy neki is felettébb praktikus, ha tart valakit (téged) ilyen célból. (Az ágycimbi olyan jó barát, akivel szexeltek ha úgy adódik, de ennek ellenére nem jártok, és ezzel mindketten teljesen elégedettek vagytok. Tehát ha hajt rád, nem nyert.) Fontos, hogy elég közel lakjon - 300 km pl. túl sok, mert kb. ott kell aludni egy kiadós menethez.
2010. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 zzoli23 válasza:

Nekem is szólhatsz szívesen kényeztetnélek egész nap!!!!

zoli23

2010. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
figyi, mondtam hogy írj pm-et ha egy kis szexkapcsoltatra vágysz:)
2010. júl. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

napi 7-9x-er ez komoly ? :D:D:D:D?

irigylem a volt barátod ha vele is ennyit toltad :P xD

19F

2010. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sok szánalmas netbohóc itt próbál csajozni! :D Az agyam ledifferál.
2010. júl. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyet értek azzal,aki azt írta szerezzél magadnak egy "ágycimbit"valóban ez a jó megoldás,azt szokták mondani,hogy kellemesen el lehet tölteni az időt az esélytelenekkel is,amíg meg érkezik az igazi nagy Ő! Hajrá,ne habozz,mert a maszti már nem elégíti ki az igényeidet,masztizhatsz meg állás nélkül is,semmit nem fog érni,nincs hozzá egy másik test,ami hozzád simul,simogat,ölel és nem utolsó sorban csókol.Fiatal vagy még,hogy "elásd" magad a maszti rejtelmeiben végleg.
2010. júl. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!