Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezért van? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért van? Lent

Figyelt kérdés
Kb. 5 éves koromban leragadt a bőr a fitymámon és fell kellett rántani :D(de nemm metéltek meg!) na szóval mikor petyhüdt akkor nyugodtan le tom húzni a bőrt a fitymámról de mikor feláll akkor alig tudom lehúzni mert nagyon fáj! verni meg nem is tudomm...szóval mikor veremhúzgálom a tökömön a bőrt...:S ez az előbb elmondottak miatt van? örökre így lesz???
2010. júl. 9. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
igen
2010. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Figymaszűkület , fordulj vele orvoshoz , nem vicc !!
2010. júl. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és mmuszáj orvoshoz fordulni? utána olvastam de nem olyan súlyos mert tisztítani tudom normálisan, és le tudom húzni csak olyan furi és nem is olyan kicsi am...meg ciki lenne szülő előtt sztem...
2010. júl. 9. 17:51
 4/10 anonim ***** válasza:

apudnak elmondhtod simán.de szerintem jobb ha elméssz dokihoz. lehet tényleg fitymaszűkület...

de mindenképpen tisztázni kell ezt egy orvossal.

2010. júl. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne szégyenlősködj , nem ritka dolog , és az egésséged fontos.Elg ha apudnak szólsz róla.
2010. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de nem lehetne szerintetek ha mindig egyre jobban "nyújtanám" ?????
2010. júl. 9. 18:15
 7/10 A kérdező kommentje:

Ilyenkor a fityma igen szűk, csőszerűen megnyúlt, a vizeletsugár lényegesen vékonyabb a normálisnál, és vizelés alatt a fitymazsák ballonszerűen felfújódik


ezt találtam de ez egyik sem jellemző rám biztos h fitymaszűkület???

2010. júl. 9. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne te magadj kezd bele bármibe is. Ezt most komolyan mondjuk, h MENJ EL DOKIHOZ! Nem gáz tényleg, a te egészséged, illetve szexuális életed forog kockán. Tehát mégegyszer, hogy hátha sokadszorra megérted. MENJ EL DOKIHOZ.
2010. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

* Ne te magad kezdj bele..

Előbb rosszul írtam

2010. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a kérdés sztornózva!!!

rájöttem hogy csak a fitymafékem egy picit rövid!

2010. júl. 10. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!