Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borotváljátok (ti)? Bocsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borotváljátok (ti)? Bocsi hogy igy irtam de másképp nem engedte hogy elküldjem.

Figyelt kérdés

Nemet és kort kérek.

Ne baromságokat irjatok!


2010. júl. 9. 15:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én is epilálok,láb,hónalj,intim.
2010. júl. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én a lábamat epilálom,a hónaljamat is próbáltam,de nem sikerült.Ja,meg egyszer a hasamat is epiláltam,mert egy csíkban nagyon sötét szőr volt és míg máshol kivilágosodik ha napozok,ott akkor is sötét maradt úgyhogy leepiláltam.Azóta vissza se nőtt:D

Intim részen ritkán borotválom.Bikinivonalat hetente,nyáron kétnaponta.Teljes intim területet havonta-kéthavonta.(nem élek nemi életet)

15/L

2010. júl. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
láb, kar hónalj rendszeresen borotválom...bikinivonalat is, és inkább ritkítom..nem élek nemi életet,de hallottam olyat is h a pasik nem bírják ha teljesen csupasz
2010. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
és 16L
2010. júl. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Semmim nem borotválom (a szakállamat kivéve).

21F

2010. júl. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szűcs Vivike ***** válasza:

"de hallottam olyat is h a pasik nem bírják ha teljesen csupasz"


Ez (tapasztalat) változó. Van akinek tetszik, van akinek nem. Van h. a teljesen csupasz jött be nekik, van h. a kis csík de én személy szerint a szőrtelenség híve vok., hálisten' jelenlegi párom is. Amúgy pasiknál is max melkas és haj legyen, le a többivel! :D

2010. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem. Csak rövidre vágom, plusz bikinivonalat gyantáztatom.

Egyrészt a páromnak is jobban tetszik így, másrészt a borotvától kipattogok, a gyantától szőrbenövéseim lesznek, ráadásul rettenetesen fájnak is a begyulladt szőrtüszők. Akkor már a szőrös esztétikusabb.

2010. júl. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!