Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi folyás a normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi folyás a normális?

Figyelt kérdés
nagyon sok a folyásom, és már nem tudom mit csináljak vele. elvileg nincs bajom, mert a nőgyógyász azt mondta, hgoy semmi fertőzést nem lát, de azért felírta a klion nevű gyógyszert. nagyon rossz, mert pl fürdés után már egy órával jön ki belőlem. a barátnőim mondták, hogy nekik alig van vagy egyáltalán nincsen. hogyan lehet ezt kezelni??
2010. júl. 9. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha a nőgyógyász nem mondott rá semmit, akkor nincs gáz.

Emberfüggő, senki sem egyforma, ne izgulj.

2010. júl. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
használj tisztasági betétet.ez tényleg mindenkinél máshogy jelentkezik.
2010. júl. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha fehér, akkor igenis gáz van (gomba, és akkor válts nődokit)... de ha nincs színe, akkor semmi gond...
2010. nov. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy fehér nincs gáz!

A folyásnak a mennyisége, színe, állaga attól függően változik, hogy a ciklusod melyik részében vagy.


Ha a nőgyógyász azt mondta, hogy normális nem kell aggódni. Nekem is sok, de nincs semmi bajom. Ha nagyon zavar használj tisztasági betétet.

2010. nov. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ez a problémám!

Nagyon kellemetlen tud lenni.Én ezért vagyok gátlásos.

Nagyon nehéz így egy párkapcsolat kezdte.

Nekem is azt mondták hogy nincs gáz.

De észrevettem ha ideges,stresszes vok akkor erősebb nálam.

Nyáron a legrosszabb.Mi így jártunk.:(

2010. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hát akkor nincs mit tenni...el kell fogadni, hogy mi ilyenek vagyunk:):(

de azért jó tudni, hogy másnak is okoz ez problémát. remélem érted.

2010. nov. 8. 16:52
 7/8 anonim válasza:

Értem!:)

Én is azt hittem,hogy csak nekem van ilyen!

Az a legrosszabb,hogy ez egy párkapcsolatnál a legkellemetlenebb.Pláne mikor eszt valahogy el kell mondanod neki.Betét nélkül nem is tudnék meglenni:(

Nekünk ez jutott!

2010. nov. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van,először megijedtem,hogy vajon mi lehetde nincs semmi bajom.Folyamatosan kell tisztaságit használnom nekem is..:-/
2011. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!