Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámul olyan gyakran?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámul olyan gyakran?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki iszonyatosan csinos én meg hát szerintem egy átlagos férfi vagyok. Minden reggel szoktam nézni a hölgyet ő meg mindig csak egy pillantra de rám néz meg a buszon is van hogy rám néz aztán gyorsan valahova máshova rántja a fejét.


Pedig semmi különös nincs bennem. Egy átlag egyetemista vagyok van rendes munkám meg rendes embernek tartom magam a fejem is átlagos a ruháim is azok.


Szinte kizártnak tartom hogy egy ilyen lányak ne legyen párja és hogy azért szokott nézni mert szeretné ha leszólítanám. Egyébként sem vagyok valami nagy durranás.


Miért szokott mindig rám nézni? Vagy halucinálok? Nekem nagyon tetszik de szerintem túlzottan is csinos a hölgy viszont kezd feltűnő lenni hogy minden reggel átesek ezen a rövidke ceremónián. Sajnos nem vagyok nagy csajozó gép így talán valamit félre érthetek vagy fogalmam sincs.


Mivel más ember nem csinálja ezt így eléggé feltűnő...


Lányok/fiúk ti tudtok valami más okot mondani hogy miért csinálhatja?



2019. jún. 21. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Lepukiztak az álommanók ! 😂😂😂
2019. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán előfordulhat, hogy tetszel neki, de nem mer lépni. Attól, hogy csinos, még nem biztos, hogy van önbizalma. Szerintem kezdj el vele beszélgetni! :)
2019. jún. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is nézem a kiszemeltemet. Nyugodtan közeledj felé.:D
2019. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak olyan kínos mert ha teszem azt nem is azért bámul hanem mittudom én miért akkor is éveken át minden reggel ott fogom látni :D


Amúgy beszélgetni azt valószínűleg tudok vele meg kidolgoztam egy egészen jó randira hívós szöveget is :) Kis humoros és kreatív. Csak fo*ok egy kicsit. Majd még alszok rá egyet hogy beváljam-e hogy esetleg majmot csinálok magamból mert félre értelmezem a dolgot :D

2019. jún. 21. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy valami tetszik neki rajtad, lehet a kisugárzásod szimpatikus a számára.

Ha gondolod ülj le egyszer mellé és kezdj el vele beszélgetni...aztán hátha okosabb leszel:)

Sok sikert! Ja, és ne az járjon a fejedben, hogy ő mennyire csinos, te meg mennyire átlagos, mert ő nem biztos, hogy úgy gondolja ezt mint te.

2019. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

És mi van, ha nem vett volna észre? Vagy te nem vetted volna észre, hogy ő észrevett? Nem csak akkor beszélgetünk lányokkal, ha

1. megakarjuk dugni.

2. megakarjuk ismerni.


Hanem csak úgy, mert aranyos cukora.

2019. jún. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

"Minden reggel szoktam nézni a hölgyet ő meg mindig csak egy pillantra de rám néz meg a buszon is van hogy rám néz aztán gyorsan valahova máshova rántja a fejét."


Nem lehet, hogy azért nézz, mert te bámulod őt? xd

Amúgy simán menj oda hozzá, válts vele néhány szót és majd meglátod, mi a helyzet.

2019. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nőként mondom hogy olyan pasit nem bámulok, nem nézegetem, pláne rendszeresen aki nem tetszik.

Csak olyat figyelgetek, nézek, bamulok stb aki tetszik/szimpatikus.

Természetesen nem tudom az adott hölgy fejében mi van, de ha nagyin elleszenves lennél neki, nem nézegetne.

2019. jún. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nos leírom mi lett a történet vége :)


Továbbra is gyakran nézeget. Gondoltam hogy most már itt az ideje leszólítani. Éppen hallottam őt beszélgetni a buszon ahol mondott egy nevet ami alapján meg megtaláltam nagy nehezen Facebook-on.


Van pasija kb 8 hónapja... Úgy hogy a léggömb kipukkant XD


Hát sajnos így jártam... :D Viszont köszönöm a bíztatást :)

2019. júl. 10. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!